Polis Akademisi 7 Bin Bekçi Alımı Sınav Yerleri ve Sınav Tarihi Ne Zaman Açıklanacak?

Polis Akademisi Başkanlığı tarafından açıklanacak olan 1. dönem 7 Bin Bekçi alımı sınavı ne zaman yapılacak? PA 7.000 çarşı ve mahalle bekçisi alımı sınav tarihi ve sınav yeri için yeni bir açıklama bekleniyor. Detayları aktarıyoruz.

Polis Akademisi 7 Bin Bekçi Alımı Sınav Yerleri ve Sınav Tarihi Ne Zaman Açıklanacak?

İçişleri Bakanlığına bağlı olarak görev alan Çarşı ve Mahalle Bekçileri bir çok mahellede görev almaya başladı. Polis Akademisi Başkanlığı çarşı ve mahalle bekçisi alımlarında ihtiyacı gidermek için 7 Bin kişi daha istidam edecek. Emniyet Genel Müdürlüğüne bağlı olan bekçiler merakla sınav tarihi ve sınav yerleri için yapılacak açıklamaları beklemekteler. 

BEKÇİ ALIMI SINAV TARİHİ NE ZAMAN BELLİ OLACAK?

Polis Akademisi Başkanlığından yapılan daha önceki duyurularda ön müracaat yapan adayların evrak teslimi ve ön sağlık kontrolünden geçmeleri için belirtilen tarihler arasında şahsen müracaat etmeleri ve sağlık kontrolünden geçmeleri istenildi. Yazılı sınav tarihi ve sınav merkezi için yeniden duyuru yapılacağı belirtilsede 2 ay süre geçmesine rağmen henüz bir duyuru yayımlanmadı. İşin olsa ekibi olarak Polis Akademisi Başkanlığı tarafından sınav duyurusu belli olur olmaz duyuracağız.

İşin Olsa Android Uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İşin Olsa İOS uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

Güncelleme Tarihi: 13 Ekim 2018, 21:25
YORUM EKLE
YORUMLAR
Ali
Ali - 3 yıl Önce

Biz nekadar sanssızız önce 2001 krizi sonra eyt şimdide memur olsan yaş sorunu cıkiyor