PMYO ve POMEM Eğitim Sonu Sınav Sonuçları Açıklandı

Emniyet Genel Müdürlüğü Polis Akademisi Başkanlığı, PMYO ve ve POMEM eğitim sonu sınavları sonuçları açıklandı. POMEM ve PMYO sınav sonuçlarına nasıl ulaşılır? Detaylar haberimizde…

PMYO ve POMEM Eğitim Sonu Sınav Sonuçları Açıklandı

Emniyet Genel Müdürlüğü Polis Akademisi Başkanlığı, Polis Meslek Yüksekokulları ve  ve Polis Meslek Eğitim Merkezi’nde 11 Ekim 2018 tarihinde yapılan eğitim sonu sınavlarının açıklandığını duyurdu.

Polis Meslek Yüksekokullarından ve Polis Meslek Eğitim Merkezi Müdürlüklerinden değişik sebeplerle işlemleri tamamlanan öğrencilerden (disiplin, sağlık, ders ve sınav işlemleri, mahkeme kararıyla dönen vb.) eğitim sonu sınavına girmesi gereken adaylar ile eğitim sonu sınavına girerek başarısız olan adaylardan dava açarak haklarında yürütmeyi durdurma kararı verilen adaylar 11 Ekim 2018 tarihinde eğitim sonu sınava tabi tutulmuştu. Adaylar sınav sonuçlarına aşağıdaki linkten ulaşabilecek.

Adaylar sonuçlara ulaşabilmek için e-devlet şifreleri ile sisteme giriş yapabilecek ve sınav sonuçlarını sorgulayabilecek.

PMYO VE POMEM EĞİTİM SONU SINAV SONUÇLARINA ULAŞMAK İÇİN TIKLAYIN

İşin Olsa Mobil Uygulamasını Telefonunuza indirerek ve Sosyal Medya üzerinde bizleri takip ederek güncel ilanlardan ve Gelişmelerden ücretsiz haberdar olabilirsiniz.

İşin Olsa Android Uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İşin Olsa İOS uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İnstagram Hesabımızı Buradan Takip Et

Facebook Grubumuza Buradan Katıl

Twitter Hesabımızı Buradan Takip Et

YORUM EKLE
YORUMLAR
Mert
Mert - 1 yıl Önce

Egitim sonu sinavinda elenip dava acip kazanan var mi?