ÖSYM Sınav Takvimine Göre 2018 Lise KPSS Sonuçları Ne Zaman Açıklanacak?

Ölçme, Seçme ve Yerleştirme Merkezi ÖSYM ortaöğretim KPSS sınavını gerçekleştirdi. Buna göre adaylar KPSS sınav sonuçlarının ne zaman açıklanacağını merak etmekteler. ÖSYM sınav takvimi, KPSS sonuçları ve detaylar..

ÖSYM Sınav Takvimine Göre 2018 Lise KPSS Sonuçları Ne Zaman Açıklanacak?

ÖSYM Lise KPSS sonuçları ne zaman açıklanacak belli oldu!

3 Milyon kamu personeli adayı KPSS sınavıne girdi. 2018 KPSS sınavı sonuçları için geri sayım başladı. 3 milyon kamu personeli adayı bir yıl boyunca çalışmaların neticesi olarak girdikleri Kamu Personeli Seçme Sınavını 7 Ekim tarihi itibari ile tamamladı. Buna göre kamu personeli olmak isteyen aydalar sınav sonuçlarında yüksek puan alarak daha çok avantaj elde etmek istemekteler. Adaylar 2018 lise KPSS sınav sonuçlarının ne zaman açıklanacağını merak etmekteler. Bilindiği gibi ÖSYM sınav takvimine göre sınav sonuçklarının ne zaman açıklanacağı daha önceden açıklanmaktadır.

ÖSYM SINAV TAKVİMİ;

ÖSYM sınav takvimine göre KPSS sınav sonuçları 8 Kasım tarihinde duyurulacak. 2018 yılı son aylarında ise 2018 KPSS sınavı ile yeni bir merkezi atama yapılması bekleniyor. Adaylar İçin sınav sonuçları açıklanır açıklanmaz duyuracağız. Mobil uygulamamızı indirerek gelişmelerden anında haberdar olabilirsiniz.

İşin olsa mobil uygulaması için tıklayın

İŞİN OLSA

Güncelleme Tarihi: 09 Ekim 2018, 22:40
YORUM EKLE