ÖSYM 2018/11 e-YDS Sınav Sonuçları Açıklandı!

ÖSYM e-yds sınav sonuçlarını açıkladı. Elektronik sınav bugün sınav merkezlerinde yapıldı. Adaylar ösym sonuç sorgulama sayfasından öğrenebilecekleri 2018/11 e-yds sınav sonuçlarının detayları haberimizde..

ÖSYM 2018/11 e-YDS Sınav Sonuçları Açıklandı!

2018/11 e-YDS sınav sonuçları açıklandı!

Ölçme Seçme ve Yerleştirme Merkezi tarafından elektronik ortamda yapılan Yabacı Dil Seçme Sınavı İngilizce sonuçları için açıklama yapıldı. Sınava giren onbinlercce adayın merakla bekledği sıanv soruları ile sınav sonuçlarına ilişkin detayları aktarıyoruz. 

E-YDS SONUÇLARI AÇIKLANDI!

ÖSYM'den yapılan duyuruya göre e-YDS 2018/11 sonuçlarının değerlendirme işlemlerinin tamamlandığını ve sonuçların 10 Kasım tarihinde adaylara duyurulduğu belirtildi.

ÖSYM sınav sonuçları sorgulama sayfasından açıklanan sonuçlar, T.C. kimlik numarası ile aday şifresi girilerek öğrenilecek.

Ayrıca e-sınav soru açıklama sayfasından adaylar elektronik ortamda yapılan Yabancı Dil Sıanvı kitapçığının yüzde 10'luk dilimine erişebilecekler.

Sınav sonuçlarını öğrenmek için tıklayın

İŞİN OLSA

Güncelleme Tarihi: 10 Kasım 2018, 20:59

İşin Olsa Mobil Uygulamasını Telefonunuza indirerek ve Sosyal Medya üzerinde bizleri takip ederek güncel ilanlardan ve Gelişmelerden ücretsiz haberdar olabilirsiniz.

İşin Olsa Android Uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İşin Olsa İOS uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İnstagram Hesabımızı Buradan Takip Et

Facebook Grubumuza Buradan Katıl

Twitter Hesabımızı Buradan Takip Et

YORUM EKLE