LYS Sonuçları Bugün Açıklanıyor Saat Kaçta Açıklanacak?

Ölçme, Seçme ve Yerleştirme Merkezi tarafından düzenlenen Lisans Yerleştirme Sınavının sonuçları bugün açıklanacak. Peki sınav sonuçları saat kaçta yayınlanacak?

LYS Sonuçları Bugün Açıklanıyor Saat Kaçta Açıklanacak?
Ölçme, Seçme ve Yerleştirme Merkezi tarafından her sene lisans bölümlerinde okuma hayali olan kişiler için Lisans Yerleştirme Sınavı düzenlenmektedir. Geçtiğimiz ay beş oturum ile düzenlenen LYS sınavının sonuçlarını adaylar büyük bir merak ile beklemeye başladı. ÖSYM'nin takvimine göre sınav bugün yani 18 Temmuz 2016 tarihinde açıklanacak. Peki saat kaç gibi yayınlanacak?

Saat Kaçta Yayınlanacak

Milyonlarca adayın ve ailenin meraklı bekleyişi sürmeye devam ediyor. Kimileri sonuçlar açıklanırken heyecandan bakamıyor, kimileri rahatlıkla bakıyor. Sonuçların açıklanması ile bazıları üzülüyor bazıları seviniyor. Peki 2016 Lisans Yerleştirme Sınav sonuçları bugün saat kaçta açıklanacak? Ölçme, Seçme ve Yerleştirme Merkezinden konu hakkında her hangi bir açıklama yok. Aynı zamanda ortaya çıkan veya iddia edilen açıklanma saati'de yok. Fakat öğlen saatlerinden itibaren sonuçların açıklanma ihtimalinin yüksek olduğu düşünülüyor. Geçtiğimiz sene sınav sonuçları akşam saatlerinde açıklanmıştı. Adaylar şimdiden ÖSYM'nin sonuç sayfasında aktif olarak beklemeye ve aralıklarla sayfa yenilemeye başladı. Sınav sonuçları açıklandığı anda hemen aşağıda belirttiğimiz link üzerinden sizlerde sınav sonucunuzu öğrenebilirsiniz.

https://sonuc.osym.gov.tr/

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER