Halkbank Banko Hizmetleri Asistanı Alımı Sınav Konuları Nedir?

Halkbank bünyesine banka hizmetleri asistanı alımı için başvuru sürecini tamamladı ve sonuçlar duyurusu ile yapılacak sınav konuları nedir? Sonuçlar ne zaman?

Halkbank Banko Hizmetleri Asistanı Alımı Sınav Konuları Nedir?

Halkbank geçtiğimiz hafta yayımladığı ilanda bünyesindeki personel ihtiyacını karşılamak üzere 24 farklı şehir için banko hizmetleri asistanı alımı için ilan yayımlamıştı. Yayımlanan ilana göre Halkbank başvuru sürecini cuma günü itibari ile tamamladı. Başvuru yapmış olan adaylar için şimdi ise sonuç duyurusu heyecanı başladı. Sonuçlar sonrasında ise adaylara sınav yapılacak. İşin Olsa ekibi olarak tüm detayları sizlerle paylaşıyoruz.

GİŞE ELEMANI ADAYLIĞI SINAVI YAPILACAK?

Halkbank başvurusunu aldığı adayların başvurularını değerlendirmeye aldı. Değerlendirme sonucunda adaylar 24 farklı şehir için sınav yapılacağını duyuruldu. Değerlendirme sonucu adaylara bilgilendirme için davet gönderilecek. 

Ekim ayı içinde planlanacak olup sınav başvuruları olumlu değerlendirilen adaylara tarih, saat, lokasyon ve diğer bilgilendirmeler ayrıca yapılacaktır. (Süreçle ilgili bilgilendirmeler cep telefonu ve/veya e-posta adresi üzerinden gönderileceği için güncel olarak takibiniz gerekmektedir.)

SINAV KONULARI NEDİR?

Kriterleri sağlayan adaylara Genel Yetenek Testi uygulanacak; bu testte başarılı olanlara Kişilik Envanteri uygulaması gönderilecektir. (Genel yetenek başarı puanı alım yapılacak iller bazında değişebilecektir.) Bu iki uygulamada başarılı bulunan adaylar mülakata davet edilecektir.

Genel Yetenek Testi Yapılacak!

Genel yetenek testi, tüm dünyada ve Türkiye’de yaygın olarak kullanılan, iş ortamına özel olarak geliştirilmiş ölçme ve değerlendirme aracıdır. Test, mantık yürütme, problem çözme ve eleştirel düşünme sorularından oluşmaktadır.

Kişilik Envanteri Yapılacak!

Kişilik envanteri, adayların karakteristik özelliklerinin ve temel yetkinliklerinin; ayrıca pozisyona uyumlarının belirlenmesi için kullanılan kişilik ve yetkinlik değerlendirme aracıdır. Bu nedenle yöneltilen ifadelerin doğru ya da yanlış cevabı bulunmamaktadır.

İlanın tam Metni

Güncelleme Tarihi: 10 Eylül 2019, 07:20
YORUM EKLE
YORUMLAR
Peri kizi
Peri kizi - 2 yıl Önce

Mesaj Alan oldu mu olumlu donuş yapildi mi

Birisi
Birisi - 2 yıl Önce

Ya sınav başvurusu kabul edilen oldu mu geldi mi hiç mail falan

Sümeyye Uçar
Sümeyye Uçar - 2 yıl Önce

arkadslar sınav maili linki geldimi

a
a @Sümeyye Uçar - 2 yıl Önce

ben hala giremedim sizinde öylemi

fk
fk @Sümeyye Uçar - 2 yıl Önce

e-mail geldi mi

haticeee
haticeee - 2 yıl Önce

hala sınav için mail gelmedi 14.00 dan önce demişlerdi

furkan
furkan @haticeee - 2 yıl Önce

arkadşlar e-mail gelen oldu mu 14.00 geçmesine rağmen herhangibir e-mail gelmedi.

Birisi
Birisi - 2 yıl Önce

Sizde mi başvuru yaptınız acaba? Yani anlamadım Eylül bitti bitecek neye göre seçecekler edecekler ifadeler yazılmış ama çok böyle profesyonel ağızla net bir şey denmemiş

Ceylan DİRİ
Ceylan DİRİ @Birisi - 2 yıl Önce

AYİN 24 NDE MAİL GELDİ BANA .

ZA
ZA - 2 yıl Önce

Hayır daha gelmedi bilgilendirileceksiniz dediler bankadakiler

Emin
Emin - 2 yıl Önce

Merhabalar sınav konuları tam olarak nelerdir? Ve sınav tarihi ile ilgili bilgi gelen veya başvurusu onaylanan var mı?

Tunay
Tunay - 2 yıl Önce

Ya babada geldi mesaj e postadan bakın dedi ama şifreyi bilmiyorum başkasının adına olan e posta ydi ona da uladamadıgım ıcın giremıyorum nasıl olacak ne olur bilgisi olan yardımcı olabilir mı