Günden Kalanlar ve Avunamayanlar Kitaplarının Yazarı Kimdir?

4 kasım kpss sona erdi. KPSS'de sorulan sorulardan bir tanesi de Günden Kalanlar ve Avunamayanlar kitaplarının yazarları kimdir sorusu oldu. KPSS sorularını ve cevaplarını adaylar ile birlikte değerlendiriyoruz. İşte sorunun cevabı..

Günden Kalanlar ve Avunamayanlar Kitaplarının Yazarı Kimdir?

KPSS sona erdi ve KPSS'de sorulan soruların cevapları merak edilmekte.

Kamu Personeli adaylarına yöneltilen sorulardan bir tanesi de kitap yazarının kim olduğu ile ilgili oldu. Buna göre "Günden Kalanlar" ve "Avunamayanlar" Kitaplarının yazarı kimdir sorusu merakla cevabı aranmakta. İşin olsa ekibi olarak merak edilen bu sorusunun cevabını vermek istiyoruz.

GÜNDEN KALANLAR, AVUNAMAYANLAR YAZARI;

Günden kalanlar kitabının yazarı Kazuo Ishiguro'dur. Yapı Kredi yayınlarından çıkan günden kalanlar romanında duyguları umutlar, hayal kırıkları özlemleri en iyi şekilde okuyucuya yansıtabilmiştir. Türkçeye çeviren Şebnem Susam ile 10. baskısı 208 sayfadan oluşmaktadır. Diğer kitap ise Avunamayanlar kitavında ise Yapı Kredi yayınlarından Türkçe versiyonu okuyucularla buluştu. Kazuo Ishiguro kitabın yazarıdır. Bir piyanistin konser vermek için gittiği Avrupa şehrinde yaşadıklarını anlatır.

Diğer soruların cevabı için işin olsa mobil uygulaması ve sosyal medyadan takip etmeyi unutmayınız.

İşin olsa Mobil uygulaması

İşin olsa sosyal medya

İŞİN OLSA

Güncelleme Tarihi: 04 Kasım 2018, 13:26
YORUM EKLE