EGM 24. Dönem POMEM Mülakat Giriş Yerleri Açıklandı!

Emniyet Genel Müdürlüğü 24. dönem POMEM mülakat sınavı giriş yerleri belli oldu. Polis Akademisi Başkanlığı polis alımı mülakat tarihleri, sınav giriş belgeleri. İşte detaylar.

EGM 24. Dönem POMEM Mülakat Giriş Yerleri Açıklandı!

Polis Akademisi Başkanlığı tarafından yapılan 28 Temmuz tarihli açıklamaya göre 24. dönem POMEM mülakat giriş yerleri açıklandı.

Daha önce yapılan başvuruların ardından POMEM Polis Meslek Eğiitm Merkezlerinde eğitim görmek için adayların katılacakları mülakat sınavında hangi tarihlerde gerçekleştirileceği, mülakat sınavı yerleri ile mülakata girmeye hak kazanan adayların sınav giriş belgeleri pa.edu.tr adresi üzerinden erişebilecek.

POLİS AKADEMİSİNDEN AÇIKLAMA;

Adayların mülakata sınav giriş belgeleri ile nüfus cüzdanı birlikte gelmeleri gerektiği belirtildi. Mülakat sonuçları da Polis Akademisi resmi internet sitesi üzerinden adaylara duyurulacak. Herhangi bir tebligat yapılmayacağından resmi duyurular ve açıklamaları takip etmeleri gerekli olacak.

POMEM MÜLAKAT GİRİŞ BELGELERİ;

Eğitim düzeyinde ön lisans ile lisans mezunu polis adayları sınav giriş belgelerini https://sinavbelge.pa.edu.tr/ ve https://girisbelge.pa.edu.tr/ adresleri üzerinden öğrenebilecekler.

SINAVA GELİRKEN DİKKAT;

Ayrıca adayların sınava gelirken sınav merkezi girişlerinde ses ve kayıt cihazları ve buna benzer cep telefonu gibi elektronik eşyaların alınmayacağı belirtildi.

Güncelleme Tarihi: 28 Temmuz 2019, 12:42
YORUM EKLE