ATA AÖF Sınav Giriş Yerleri Belgeleri Yayımlandı!

Atatürk Üniversitesi Açıköğretim Fakültesi AÖF sınav giriş belgeleri, sınav  giriş yerleri yayımlandı. Adaylar T.C. kimlik numarası ve şifreleri ile sorgulayabilir.

ATA AÖF Sınav Giriş Yerleri Belgeleri Yayımlandı!

Ülkemizde her sene ortalama 2 milyon civarı aday üniversite kazanmaktadır. Kimi öğrenciler örgün öğretimi tercih ederken kimi öğrenciler uzaktan eğitim ya da açıköğretim eğitimlerini tercih etmektedir. Bütünleme imkanı bulunduğundan dolayı pek çok öğrenci Atatürk Üniversitesi Açıköğretim Fakültesi ATA AÖF'ü tercih ederken geçtiğimiz haftalarda ATA AÖF vize sınavarı tamamlanmıştı. Şimdi adaylar final sınavlarına girecek ve sınav giriş belgelerinin açıklanmasını beklerken sonunda beklenen duyuru geldi ve ATA AÖF final sınavı giriş belgeleri, giriş yerleri yayımlandı.

FİNAL SINAVI BELGELERİ YAYIMLANDI

Atatürk Üniversitesi Açıköğretim Fakültesi ATA AÖF final sınav giriş yerleri, sınav giriş belgeleri yayımlandı. Sınav giriş yerlerini öğrenmek isteyen adayların https://obs.atauni.edu.tr linkini takip etmesi gerekmektedir. Bu link üzerinden adayların T.C. kimlik numaraları ve ATA AÖF şifrelerini girerek sorgulama yapması gerekmektedir. Sorgulama yapılan ekranda adaylar ATA AÖF final sınavına nerede girebileceğini öğrenebilecektir. Adayların sınava giderken yanlarında sınav giriş belgeleri ve kimliklerini getirmesi gerekmektedir. Kimliklerini kaybeden adaylar kimlik yerine geçen belgeler ile de sınava giriş yapabilir.

İşin Olsa Mobil Uygulamasını Telefonunuza indirerek ve Sosyal Medya üzerinde bizleri takip ederek güncel ilanlardan ve Gelişmelerden ücretsiz haberdar olabilirsiniz.

İşin Olsa Android Uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İşin Olsa İOS uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İnstagram Hesabımızı Buradan Takip Et

Facebook Grubumuza Buradan Katıl

Twitter Hesabımızı Buradan Takip Et

YORUM EKLE