AÖF Yaz Okulu Sınav Sonuçları Açıklandı! Kayıt Yenileme Takvimi!

Anadolu Üniversitesi AÖF yaz okulu sınav sonuçları açıklandı. AÖF yaz okulu sınav sonuçları aöf mobil uygulama ve web sitesi üzerinden erişilebilecek. Açıköğretim öğrencilerin merakla beklediği sınav sonuç detayları haberimizde...

AÖF Yaz Okulu Sınav Sonuçları Açıklandı! Kayıt Yenileme Takvimi!

Binlerce öğrencisi bulunan açıköğretim öğrencilerine müdeli haber geldi. Anadolu Üniversitesi AÖF yaz okulu sınav sonuçları açıklandı. AÖF yaz okulu sınav sonuçları aöf mobil uygulama ve web sitesi üzerinden erişilebilecek. Açık öğretim öğrencilerin merakla beklediği sınav sonuç detayları şu şekilde;

14 ile 15 Eylül tarihinde belirlenen sınav merkezlerinde ilk kez yaz okulu sınavları yapılmıştı. Buna göre yaz okulunda en fazla 5 derse kadar sınava girebilen öğrenciler sonuçların bu hafta içerisinde açıklanmasını beklemekteydiler. 24 Eylül tarihli sınav sonuçlarında tüm dersleri başarılı olarak veren on binlerce öğrenci mezun olarak diploma almayı hak kazandılar. Buna göre sınav sonuçları nasıl öğrenilebilecek.

AÖF YAZ OKULU SONUÇLARI;

Sonuçlar Anadolu Mobil uygulaması üzerinden, Anadolu Üniversitesi web portalı üzerinden öğrenilebilecek. Buna göre sınav sonuçları açıkladığı saatlerden bu yana internet sitesi üzerinde erişim hataları oluştu. Yoğunluk nedeniyle siteye ulaşılama önümüzdeki saatlerde düzelmesi bekleniyor.

AÖF KAYIT YENİLEME TARİHLERİ; 

Diğer yandan aöf kayıt yenileme tarihleri belli oldu. 2019-2020 yılı aöf kayıt yenileme tarihleri Anadolu üniversitesi resmi internet sitesi üzerinden yapılabilecek. 7 ile 18 Ekim tarihlerinde İktisat, İşletme, Açıköğretim öğrencileri güz dönemi Kayılarını yapabilecekler.  2 Eylül ile 18 Ekim tarihleri arasında ikinci üniversite kaydı, 2 Eylül ile 13 Eylül tarihleri arasında ÖSYS yeni kayıtları yapılacak.

Güncelleme Tarihi: 24 Eylül 2019, 12:14
YORUM EKLE