AÖF Sınav Giriş Yerleri Açıklandı

AÖF yaz dönemi final sınavı 23-24 Mayıs 2015 tarihlerinde yapılacak. Sınava girecek olan adaylar için AÖF Dönem Sonu Sınavı İçin Sınav Giriş Belgesi yayınlandı. Sınav giriş yerleri nasıl öğenilecek? İşte ayrıntılar…

AÖF Sınav Giriş Yerleri Açıklandı

AÖF Sınav Giriş Yerleri Açıklandı

AÖF Dönem Sonu Sınavı 23 Mayıs 2015 ve 24 Mayıs 2015 tarihinde yapılacak ve Sınav giriş belgeleri yayınlandı. AÖF, İktisat ve işletme fakültelerine kayıtlı öğrencilerin 23 Mayıs Cumartesi ve 24 Mayıs pazar günleri yapılacak olan 2014 ve 2015 öğretim yılı bahar dönemi soru sınavı için Sınav Giriş Belgesi yayınlandı.

Sınav Giriş Belgenizi www.anadolu.edu.tr/acikogretim adresindeki “Giriş Yapmak İçin Tıklayınız” bölümünden TCKN ve şifreniz ile giriş yaparak öğrenci sayfanızdan ya da AÖF Bürolarından alabilirsiniz. Sizlere tavsiyemiz, sınava girmeden önce sınava gireceğiiniz yeri önce mutlaka görmeniz ve sınav saatinden bir saat önce sınava gireceğiniz yere giderek hazırda beklemeniz sizin için faydalı olacaktır. Sınav giriş belgesinde belirtilen yere gitmeyen ve sınava girmeyen öğrenciler için başka yer ve tarih mazereti açıklanmamaktadır. Her ne sebeple olursa olsun Sınav hakkının gizli tutulması olası bir durum değildir.

İşin Olsa Mobil Uygulamasını Telefonunuza indirerek ve Sosyal Medya üzerinde bizleri takip ederek güncel ilanlardan ve Gelişmelerden ücretsiz haberdar olabilirsiniz.

İşin Olsa Android Uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İşin Olsa İOS uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İnstagram Hesabımızı Buradan Takip Et

Facebook Grubumuza Buradan Katıl

Twitter Hesabımızı Buradan Takip Et

YORUM EKLE