AÖF Açıköğretim Tek Ders Sınav Soruları Açıklandı! Sonuçlar Ne Zaman Açıklanacak?

Anadolu Üniversitesi AÖF tek ders sınavı soruları ve doğru cevapları için önemli gelişme yaşandı. AÖF tek ders sınav kitapçığı adayların bilgisine duyurdu. AÖF tek ders sınav sonuçları ne zaman açıklanacak? İşte detaylar..

AÖF Açıköğretim Tek Ders Sınav Soruları Açıklandı! Sonuçlar Ne Zaman Açıklanacak?

Açık öğretim sistemi ile öğrenimlerine devam eden yüz binlerce öğrencinin 27 Temmuz tarihinde girdiği aöf tek ders sınav sorularının ne zaman açıklanacağı en çok merak edilen sorular arasında yer almaktaydı. AÖF bu sene ilk defa yaz okulu getirmiş ve tek ders sınavını da yapılmıştı. Anadolu Üniversitesi Aöf mobil uygulaması üzerinden önemli bir gelişme yaşandı.

AÖF Tek Ders Sınavı Soru Kitapçığı ve Cevap Anahtarı

İktisat, İşletme Fakülteleri ile Açık öğretim Öğrencilerinin 27 Temmuz cumartesi günü saat 15:00'da girdikleri sınavın ardından 28 Temmuz tarihi akşam saatlerinden itibaren Aöf resmi mobil uygulaması üzerinden kitapçığa erişebilecek. Buna göre yaz okulu için son gelişmeler neler?

AÖF Tek Ders Sınavı Sonuçları Ne Zaman Açıklanacak?

Aöf sınavlarından sonra adayların en çok merak ettiği bu sorunun cevabı için Anadolu Üniversitesi herhangi bir takvim açıklamamaktadır. Fakat diğer sınavlarda en fazla 20 gün içerisinde aöf mobil uygulama üzerinden sonuçlar duyurulmaktadır.

AÖF Yaz Okulu Sınavı Ne Zaman Yapılacak?

Yaz okulu sınavları 14 Eylül 2019 tarihinde gerçekleştirilecek. 24 Haziran ile 5 Temmuz tarihlerinde yapılan kayıtların ardından adaylar sınav tarihini beklemeye başladılar. 47 gün sonra yapılacak olan sınav için adayların sınav merkezi tercihlerini öğrenci otomasyonu üzerinden 30 Temmuz tarihinde saat 23:59'a kadar yapmaları gerekmektedir. Bazı öğrenciler, üç ders sınavına girmeye hak ederken yaz okuluna girmeyi tercih edebildiler. En fazla 5 dersin seçilebildiği yaz okulunda 5 ders alan öğrencinin kayıt ücreti 220,00Tl olarak hesaplandı. 14-15 Eylül tarihinde yaz okulu tüm illerde gerçekleştirilecek.

İŞİN OLSA

Güncelleme Tarihi: 28 Temmuz 2019, 22:21

İşin Olsa Mobil Uygulamasını Telefonunuza indirerek ve Sosyal Medya üzerinde bizleri takip ederek güncel ilanlardan ve Gelişmelerden ücretsiz haberdar olabilirsiniz.

İşin Olsa Android Uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İşin Olsa İOS uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İnstagram Hesabımızı Buradan Takip Et

Facebook Grubumuza Buradan Katıl

Twitter Hesabımızı Buradan Takip Et

YORUM EKLE
YORUMLAR
Öğretmen
Öğretmen - 1 yıl Önce

Sınıf öğretmenlerinin il içi ve il dışı yer değiştirme sorunu çözülmelidir bunun için sınıf öğretmenlerine branş öğretmenliği hakkı verilmelidir sesimizi duyun artık lütfen destek verin arkadaşlar farklı kurumlarda farklı alan sınavları açılmasını bekliyoruz lütfen destek olun bizlere farklı kurumlarda farklı kadrolar açılmalıdır müfettişlik uzmanlık müsteşarlık müdürlük şube müdürlüğü oda başkanlığı genel başkanlık denetmenlik daire başkanlığı bölge müdürlüğü danışmanlık hakimlik kaymakamlık başdanışmanı başdenetçi gibi sınavlar açılmalıdır lütfennnnnnnnn gerçekten bekliyoruz lütfennnnnnnnn tekrar il içi ve il dışı yer değiştirme hakkı verilmelidir sesimizi duyun artık lütfen destek verin arkadaşlar