AÖF 2018-2019 Bahar Dönemi Dönem Sonu Sınavı Sonuçları Açıklandı! Sonuç Ekranı

Anadolu üniversitesi tarafından düzenlenen 2019 Yılı Açık Öğretim Final Sonuçları Açıklandı. İşte Sınav sonuç sorgulama ekranı?

AÖF 2018-2019 Bahar Dönemi Dönem Sonu Sınavı Sonuçları Açıklandı! Sonuç Ekranı

Ülkemizde Açıköğretim sistemine devam eden 2.5 Milyon öğrenci 2018-2019 yılı Bahar Dönemi Dönem Sonu Sınavı sonuçlarını merakla bekliyorlardı. Yapılan Son Sonakia Duyurusuna göre Açıköğretim, İktisat ve İşletme Fakülteleri 2018-2019 Bahar Dönemi Dönem Sonu Sınavı Sonuçları açıklandı. 

SONUÇLAR NASIL ÖĞRENİLECEK?

AÖF sonuçlarına ulaşmak isteyn adaylar https://login.anadolu.edu.tr/login.aspx adresine giriş yaparak E-Posta Adresi (veya TC Kimlik Numarası) ile ve Şifreleri ile siteme giriş yaparak sonuçlarınıu öğrenebilirler.  Ayrıca ÖF mobil uygulama ve AÖF Kampüs sitemi üzerinden adaylara duyurulacak. İlk olarak Aöf mobil uygulamasında açıklanması bekleniyor. Güncel uygulamada sınav sonuçlarını öğrenmek için; Uygulama penceresinde T.C. ve şifre ile giriş yapmak ardından sağ menülerden sınav sonuçlarını tıklamak, 2018-2019 Bahar dönemini tıklayıp notları öğrenmek mümkün olacak. 

Güncelleme Tarihi: 13 Haziran 2019, 11:16

İşin Olsa Mobil Uygulamasını Telefonunuza indirerek ve Sosyal Medya üzerinde bizleri takip ederek güncel ilanlardan ve Gelişmelerden ücretsiz haberdar olabilirsiniz.

İşin Olsa Android Uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İşin Olsa İOS uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İnstagram Hesabımızı Buradan Takip Et

Facebook Grubumuza Buradan Katıl

Twitter Hesabımızı Buradan Takip Et

YORUM EKLE