Anadolu Üniversitesi AÖF Sınav Giriş Yerleri Ne Zaman Belli Olacak?

Anadolu Üniversitesi Açıköğretim Fakultesi AÖF sınavlarına kısa bir süre kaldı. AÖF sınav giriş belgeleri ne zaman açıklanacak. Sınav giriş yerleri belli oldu mu? Son gelişmeleri aktarıyoruz.

Anadolu Üniversitesi AÖF Sınav Giriş Yerleri Ne Zaman Belli Olacak?

Anadolu Üniversitesi Açıköğretim sistemi ile öğrenimlerine devam eden, iki yıllık ve dört yıllık üniversite öğrencileri AÖF sınav giriş belgelerinin ne zaman açıklanacağını merakla sormakta. AÖF sınav giriş belgeleri ve yerleri henüz belli olmadı. AÖF sınavları 24 ve 25 Kasım tarihinde yapılacak.

Anadolu Üniversitesi Açıköğretim, İktisat, İşletme Fakültelerinde öğrenimlerine devam eden öğrenciler için vize sınavlarını hafta sonu gerçekleştirecek.

Anadolu Üniversitesi yeni yaptığı bir açıklamada 12 ile 13 Ocak tarihindeki sınavı öncesinde dönem sonu sınav merkezlerinde değişiklik yapmak isteyen adayların 26 Kasım tarihine kadar güncel adresi ve sınav merkezi değişikliklerini yapmaları istenildi.

Bilindiği gibi AÖF 2018-2019 eğitim ve öğretim döneminden itibaren dijital ortama geçti ve ders kitapları sadece pdf ve internet üzerinden yayımlandı. Fiziki ders kitaplarının yerini dijital kitaplar aldı. Öğrenci sayfasına T.C. ve aday şifresi ile giriş yapmak gerekli olacak.

AÖF SINAV YERLERİ

AÖF sınav yerleri hafta başında 19 Kasım tarihinde belli olmasını beklemekteyiz. Sınava sayılı günler kala sınav yerleri belli olur olmaz işin olsa ekibi olarak bilgilendireceğiz. Bunun için işin olsa mobil uygulamasını indirebilirsiniz.

İşin olsa mobil uygulaması

İŞİN OLSA

Güncelleme Tarihi: 18 Kasım 2018, 22:26
YORUM EKLE