Anadolu Üniversitesi Açıköğretim AÖF Soruları Ne Zaman Açıklanacak?

Anadolu Üniversitesi 2018-2019 eğitim ve öğretim dönemi vize sınavları gerçekleşti. Açıköğretim sistemi ile öğrenim gören iki yıllık önlinsans ile dört yıllık lisans bölümü öğrencileri aöf sınav sorularının ne zaman açıklanacağını sormaktalar? AÖF soruları ve cevap anahtarı ne zaman açıklanacak?

Anadolu Üniversitesi Açıköğretim AÖF Soruları Ne Zaman Açıklanacak?

Anadolu Üniversitesi Açıköğretim sistemi ile öğrenimlerine devam eden yüzbinlerce öğrenci 2018-2019 eğitim ve öğretim dönemi vize sınavları 24 Kasım ile 25 Kasım tarihleri arasında gerçekleşti.

Sabah 10:00 oturumu ile öğleden sonraki 14:00 oturumlarındaki sınavlara giren öğrenciler, girdikleri sınavlarda dört doğru bir yanlışın götürdüğü her testte 20 sorudan oluşan ilk dönem sınavları tamamlandı. Buna göre 81 il merkezlerinde yapılan Anadolu Üniversitesi sınavları öğrencilerin sınav sonrası yapmış oldukları sınav sorularını merak etmeleri ile son buluyor. Öğrenciler açıköğretim sorularını öğrenebilmeleri için Anadolu Üniversitesi Açıköğretim Fakültesi tarafından soruları ve doğru cevapları açıklanıyor.

AÖF SORULARI NE ZAMAN AÇIKLANACAK?

Önceki yıllarda yapılan AÖF sınavlarında sorular sınavın başarılı bir şekilde tamamlanmasının ardından sınav soru ve cevapların Anadolu Üniversitesine ulaşması ile izleyen günlerde sisteme yükleniyor. Anadolu Üniversitesi önceki yıllarda olduğu gibi bu yıl 26 Kasım ile 27 Kasım tarihleri arasında soruları AÖF Anadolum eKampüs sistemi üzerinden açıklaması bekleniyor.

SINAV SORULARI NASIL ÖĞRENİLECEK?

Soruları ve doğru cevapları içeren A ve B türünden oluşan kitapçığın açıklandığı Anadolum ekampüs sistemi üzerinden geçmiş yıllara ait sorular paylaşılıyor. Adaylar kendi okudukları öğrenime ve derslere ait sorulara erişim sağlayabilecekler. Bunun için ekampüs sitesine T.C. kimlik numarası ve şifre ile giriş yapmak, dersler alanında çıkmış sınav sorularına tıklamak yeterli olacak.

https://ekampus.anadolu.edu.tr/

Güncelleme Tarihi: 25 Kasım 2018, 21:49
YORUM EKLE