Adalet Bakanlığı İcra Müdürlüğü Sonuçları Açıklandı! Sonuç Ekranı

Adalet Bakanlığı 22 Ocak 2019 tarihinde icra müdür ve icra müdür yardımcılığı sonuçlarını açıkladı. ÖSYM sonuç ekranı haberimizde.

Adalet Bakanlığı İcra Müdürlüğü Sonuçları Açıklandı! Sonuç Ekranı

Adalet Bakanlığı 700 İcra Müdür ve Müdürü Yardımcılığı sınav sonuçları için son dakika açıklaması geldi.

Ölçme Seçme ve Yerleştirme Merkezi ÖSYM 28 Aralık tarihinde sınav merkezlerinde gerçekleştirilen icra müdürlüğü sınav sonuçlarını erişime açtı. Buna göre ÖSYM üzerinden T.C. kimlik numarası ile aday şifresi üzerinden sınav sonuçları öğrenilebilecek.

ÖSYM üzerinden açıklanan sonuçlara göre sözlü sınava katılmaya hak kazanan adaylar belli olacak. 70 ve üzeri puan alan adaylar için kontenjan dahilinde Adalet Bakanlığı tarafından yapılacak. Mülakat sınavına girecekler. Sonuçlarda sözlü sınava katılmaya hak kazandınız ibaresi olacak.

SÖZLÜ SINAV NE ZAMAN

2019-İCRA sınavının ardından kazanan adaylardan sözlü sınavına girmeye hak kazananlar için ilan tarihinden itibaren 5 gün içerisinde İcra İşleri Dairesi Başkanlığına istenilen evrakları teslim etmeleri istenilecek. Yazılı sınavda başarılı olan adaylardan sözlü sınavını kazananlar iin atama kurası yapılacak. Sözlü sınav tarihi şuanda belli değil daha sonra adalet bakanlığı resmi internet sitesi üzerinden ayrıca duyurulacak.

Güncelleme Tarihi: 22 Ocak 2020, 15:28
YORUM EKLE