Adalet Bakanlığı GYS Personel Atama Sonuçları Açıklandı!

Adalet Bakanlığı Görevde Yükselme sınavı ile personel atama sonuçları açıklandı. Personel Genel Müdürlüğünden yapılan son dakika sözlü sınav sonuçlarına göre atama sonuçları haberimizde

Adalet Bakanlığı GYS Personel Atama Sonuçları Açıklandı!

Adalet Bakanlığı Görevde Yükselme sınavı ile personel atama sonuçları açıklandı. Adalet Bakanlığı Personel Genel Müdürlüğünden yapılan son dakika açıklamasına göre Görevde Yükselme ve Unvan Değişikliği sınavı sonrasında yapılan sözlü sınavda başarılı olan adaylar tercihleri sonrasında atama işlemleri gerçekleştiği belirtildi. Kazanan adaylar Adalet Bakanlığına bağlı taşrada bulunan Adliyelerde görev yapacaklar.

GYS VE UNVAN DEĞİŞİKLİĞİ SONUÇLARI AÇIKLANDI

Adalet Bakanlığından yapılan yazılı açıklamada "02/04/2018-14/05/2018 tarihleri arasında yapılan sözlü sınav sonucunda başarılı olarak yazı işleri ve idari işler müdürlüğü kadrolarına atanmaya hak kazanan personelin, 15/09/2018 ile 18/09/2018 tarihleri arasında alınan tercihleri doğrultusunda ama işlemleri gerçekleştirilmiş olup ataması gerçekleştiği" belirtildi. Buna göre adaylar tercih işlemlerini tamamlayarak atandıkları yeni görevde ve unvanda "yazı işleri ve idari işler müdürlükleri" görevlerinde bulunacaklar.

Adalet Bakanlığı görevde yükselme ve unvan değişikliği sınav sonuçlar için tıklayın

İŞİN OLSA

Güncelleme Tarihi: 19 Eylül 2018, 08:53
YORUM EKLE
YORUMLAR
melika
melika - 2 yıl Önce

katiplik sınavları ne zaman açılacak öldük valla beklemekten

Murat yavuz  gamze yavuz
Murat yavuz gamze yavuz - 2 yıl Önce

Her ikiside varmi listede