Açıköğretim AÖF 3 Ders Sınavı Giriş Yerleri Belli Oldu mu?

Anadolu Üniversitesi yıl sonunda mezun durumda bulunan öğrenciler için 3 ders sınavı yapmakta. 2018 AÖF üç ders sınavı giriş belgeleri yayımlandı mı? Açıköğretim sınav giriş yerleri belli oldumu? Sınav hangi illerde yapılacak. İşte detaylar

Açıköğretim AÖF 3 Ders Sınavı Giriş Yerleri Belli Oldu mu?

Anadolu Üniversitesi Açıköğretim öğrencileri için yıl sonu sınavların ardından mezun durumda olan ve en fazla 3 dersi bulunduğu için mezun olamayan adaylar üç ders sınavı düzenliyor. 2017-2018 eğitim ve öğretim yılının tamamlanmasının ardından 3 ders sınavı 21 Temmuz tarihinde yapılacak. Sınav tüm illerde yapılmayacak.

21 Temmuz 2018 tarihinde yapılacak olan sınav KKTC/Lefkoşa’da Adana, Ankara, Gaziantep, Konya, Samsun, Sivas, Trabzon, Van illeri   Antalya, Bursa, Denizli, Diyarbakır, Erzurum, Eskişehir,  İstanbul, İzmir, Kayseri sınav merkezlerinde yapılacak. Adaylar sınav merkezlerindeki sınav için adayların yanlarında diğer belgeler ile birlikte sınav giriş belgesini bulundurmak zorunlu olacak.

2018 AÖF SINAV GİRİŞ BELGESİ

2018 AÖF sınav giriş belgeleri henüz açıklanmadı. Üç ders sınavı, sınav giriş belgeleri 16 Temmuz tarihinden itibaren //aof.anadolu.edu.tr adresi üzerinden öğrenilebilecek. Adaylar öğrenci otomasyonuna T.C. kimlik numarası ve şifre ile giriş yapabilecekler. 

Güncelleme Tarihi: 16 Temmuz 2018, 23:35
YORUM EKLE