2020-MSÜ Sonuç Ekranı! ÖSYM Sonuçlar ve Sınav Cevap Kağıtları Erişime Açıldı!

Ölçme Seçme ve Yerleştirme Merkezi ÖSYM 2020-MSÜ sınav sonuçları açıklandı. Buna göre 2020-MSÜ Sınavı Cevap Kâğıtları ve Aday Cevapları Erişime Açıldı.

2020-MSÜ Sonuç Ekranı! ÖSYM Sonuçlar ve Sınav Cevap Kağıtları Erişime Açıldı!

Ölçme seçme ve yerleştirme merkezinden son dakika açıklaması. Askeri öğrenci adaylarını Belirleme Sınavı olan Milli Savunma Üniversitesi MSÜ Sonuçlar açıklandı. ÖSYM merkezi sınav merkezi tarafından gerçekleştirmiş olduğu askeri öğrenci belirleme sınavının 14 Haziran 2020 tarihinde gerçekleştirmiştir.

ÖSYM 2020-MSÜ SONUÇ EKRANI

Adaylar T.C. kimlik numarası ve aday şifresi ile sonuc.osym.gov.tr adresinde sonuçlarını öğrenebileceklerdir. Bilindiği gibi ÖSYM takviminde 2020 MSÜ sonuçları 7 Temmuz 2020 olarak açıklanmıştır. ÖSYM başkanı Prof Dr. Halis Aygün sosyal medya üzerinden yaptığı açıklamada sonuçlarını adaylara ve ailelerine hayırlı olmasını dilerim değerlendirmesini yaptı.

https://sonuc.osym.gov.tr/Sorgu.aspx?SonucID=6972

ADAYLARA CEVAP KAĞITLARI ERİŞİME AÇILDI;

14 Haziran 2020 tarihinde yapılan Milli Savunma Üniversitesi askeri belirleme sınavından optik okuyucular erişime açıldı. 2 Temmuz 2020 tarihi 17:30'dan sonra erişim imkanı olacak. T.C. kimlik numarası ile aday şifresini giriş ypamak ve cevap kağıdımı görüntüle demek yeterli olacak.

AYRINTILAR GELİYOR

Güncelleme Tarihi: 02 Temmuz 2020, 17:46

İşin Olsa Mobil Uygulamasını Telefonunuza indirerek ve Sosyal Medya üzerinde bizleri takip ederek güncel ilanlardan ve Gelişmelerden ücretsiz haberdar olabilirsiniz.

İşin Olsa Android Uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İşin Olsa İOS uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İnstagram Hesabımızı Buradan Takip Et

Facebook Grubumuza Buradan Katıl

Twitter Hesabımızı Buradan Takip Et

YORUM EKLE