2019 YDS-1 Sınav Sonuçları Ne Zaman Açıklanacak?

Ölçme Seçme ve Yerleştirme Merkezi ÖSYM Yabancı Dil Sınavı YDS sona erdi. Adaylar sınavın zormu kolay mı olduğunu merakla sormaktalar. Dİğer yandan 2019 YDS 1 sınav sonuçları ne zaman açıklanacak? ÖSYM sonuç açıklama takvimi ve diğer detaylar haberimizde

2019 YDS-1 Sınav Sonuçları Ne Zaman Açıklanacak?

Ölçme Seçme ve Yerleştirme Merkezi tarafından il merkezlerinde gerçekleştirilen 2019 yılı YDS 1 sınavı sona erdi.

YDS SINAV SONUÇLARI NE ZAMAN AÇIKLANACAK?

ÖSYM tarafından yapılan sınav başvurular 30 Ocak ile 6 Şubat tarihleri arasında yapılmıştı. Adaylar il merkezlerinde girdikleri sınav için bugün saat 10:00'da oturumlara katıldı ve toplamda 80 soruya cevap verdi. Sınav süresi olarak 180 dakika verilen YDS 1 sınavının tamamlanmasının ardından adaylar sınavın zormu kolay mı olduğunu merakla sormaktalar. Diğer yandan 2019 YDS 1 sınav sonuçları ne zaman açıklanacak? ÖSYM sonuç açıklama sistemi üzerinden adaylara duyurulacak olan sınav sonuçları için henüz kesinleşmiş bir sınav takvimi bulunmuyor. Sınav değerlendirme işlemlerinin tamamlanmasının ardından ÖSYM sonuç açıklama sistemi üzerinden adaylara sonuçlar duyurulacak.

YDS SINAVI ZORMUYDU- KOLAYMIYDI?

Ölçme ve Seçme Merkezi tarafından gerçekleştirilen Yabancı Dil Sınavlarının her oturumda yaklaşık 100 Bin kişi katılıyor. Elektronik ortamda 13 kez basılı olarak ise 3 kez yapılan yabancı dil sınavında 19 farklı dilde adayların tercihlerine göre dil türünde sınava girebilmekteler. Sınav kolaymıdydı basitmiydi. Sizde yorum yazarak paylaşabilirsiniz.

YORUM EKLE
YORUMLAR
Ghsk 22
Ghsk 22 - 4 yıl Önce

Zor bir sınavdıParagraflar ansiklopedik bilgi içerikliydi