2019-2020 AÖF Güz Dönemi Sınav Giriş Yerleri Açıklandı mı? İşte Sınav Belgeleri

Öğrenciler Güz Dönemi sınav hazırlıklarına devam ederken sınava sadece bir hafta kaldı. Henüz sınav giriş belgeleri açıklanmayan adayların bekleyişi devam ediyor.

2019-2020 AÖF Güz Dönemi Sınav Giriş Yerleri Açıklandı mı? İşte Sınav Belgeleri

Açıköğretim öğrecileri tarafından heyecanla beklenen 2019-2020 yılı Güz Dönemi Ara Sınavı için öğrenciler çalışmalarına devam ediyor. Adayların merakla beklediği Sınav Giriş belgeleri açıklandı mı? Ne zaman açıklanacak? Sınav Giriş belgeleri nedir?

SINAVA SADECE BİR HAFTA KALDI!

AÖF öğrencileri için uygulanacak ara sınav olan Güz Dönemi Ara Sınavına sadece bir hafta kaldı. 14 Aralık 2019 ile 15 Aralık 2019 tarihlerinde uygulanacak AÖF Güz Dönemi Ara sınavı için giriş belgelerini bekleyen adaylar bir yandan sınav hazırlıklarına devam ediyor.

SINAV GİRİŞ BELGELERİ NEDİR?

AÖF 2019-2020 Güz Dönemi Ara sınava girecek adayların mutlaka yanlarında bulundurmalar gereken bazı belgeler bulunuyor. Adayları sınava gelirken, yanlarında mutlaka Fotoğraflı Sınav Giriş Belgesi ve Fotoğraflı ve Onaylı Kimlik Belgesi getirmeleri gereklidir. Onaulı kimlik belgesi ise aşağıdaki gibi olabilir.

  1. Fotoğraflı, soğuk damgalı ve T.C. kimlik numaralı nüfus cüzdanı,
  2. Türkiye Cumhuriyeti kimlik kartı,
  3. Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti kimlik kartı,
  4. T.C. kimlik numaralı sürücü belgesi,
  5. Süresi geçerli pasaport,
  6. Türk vatandaşlığından izinle ayrılanlar ve bunların kanuni mirasçılarına ait Mavi Kart,
  7. Nüfus ve Vatandaşlık İşleri Genel Müdürlüğü tarafından verilen fotoğraflı, imzalı, mühürlü ve süresi geçerli Geçici Kimlik Belgesi,
  8. Yurt dışında yapılan sınavlarda T.C. vatandaşları hariç başka bir ülkenin vatandaşları için o ülkeye ait nüfus cüzdanı niteliğindeki resmî belgeleri yanlarında bulundurmaları gereklidir.

Bunlar dışında sınava gelirken getirilen mesleki kimlik kartı, Öğrenci kartı, gibi belgeler kabul edilmeyecektir.

SINAV GİRİŞ BELGELERİ AÇIKLANDI MI?

Adayların sınava katılabilmeleri için Anadolu Üniversitesi tarafından verilecek Sınav Giril belgelerine sahip olmaları gereklidir. henüz Sınav Giriş belgeleri açıklandı ve açıklanması bekleniyor. Adaylar Sınav Giril belgelerini Anadolu Üniversitesi AÇıköğretim adresi üzerinden Öğrenci Giriş bölümünden T.C. kimlik numarası ve şifresi ile giriş yaparak öğrenebilirler.

SINAV GİRİŞ BELGELERİNİ BURADAN SORGULA

2019 - 2020 SINAV TARİHLERİ:

Güz Dönemi sınavı 14 Aralık 2019 tarihi ile 15 Aralık 2019 tarihleri arasında yapılacak olup diğer dönemler ise şöyledir;

Güz Dönemi Dönem Sonu Sınavı: 18 - 19 Ocak 2020

Bahar Dönemi Ara Sınavı: 18 - 19 Nisan 2020

Bahar Dönemi Dönem Sonu Sınavı: 13 - 14 Haziran 2020

Yaz Okulu Sınavı: 22 - 23 Ağustos 2020

BELGELER AÇIKLANDIĞINDA HABERDAR OLMA:

AÖF Güz Dönemi Ara Sınavı giriş yerleri ve Sınav Giriş begeleri açıklandığında anında haberdar olmak için İşin Olsa Mobil uygulamasını indirerek anında belgelerden haberdar olabilirsiniz.

YORUM EKLE