2018 ALES/2 Sınav Giriş Belgeleri ÖSYM Tarafından Açıklandı

ÖSYM tarafından yapılan duyuruya göre ALES Sınav giriş belgeleri yayımlandı. Haberimizin devamında ÖSYM tarafından yapılan Açıklamaya ve sınav giriş belgelerine ulaşabilirsiniz.

2018 ALES/2 Sınav Giriş Belgeleri ÖSYM Tarafından Açıklandı

Ölçme, Seçme ve Yerleştirme Merkezi Başkanlığı yayımladığ ıduyuruay göre ALES ( AKademik Perosnel ve Lisansüstü Eğitimi Giriş Sınavı duyurusu yaptı. Yapılan duyurya göre 2018 ALES/2 Sınava Giriş Belgeleri yayımlandı. Söz konusu sunav 30 Eylül 2018 tarihinde yapılacak ve adaylar sınava giriş beşlgelerine ÖSYM tarafından yapılan duyuruda ulaşabilecekler.

ÖSYM DUYURUSU:

2018-ALES/2 Sınava Giriş Belgeleri Açıklandı

30 Eylül 2018 tarihinde uygulanacak olan Akademik Personel ve Lisansüstü Eğitimi Giriş Sınavına (2018-ALES/2) başvuran adayların, sınava girecekleri bina/salonlara atanma işlemleri tamamlanmıştır. Adaylar, sınava girecekleri yer bilgisini gösteren Sınava Giriş Belgesine ÖSYM’nin https://ais.osym.gov.tr adresinden saat 14.00’den itibaren T.C. kimlik numaraları ve aday şifreleri ile edinebileceklerdir.

DİKKAT!

2018-ALES/2 için adaylar saat 10.00’dan sonra sınav binalarına alınmayacaktır.

Kamuoyuna saygıyla duyurulur.

ÖSYM BAŞKANLIĞI

Temel Kurallar

Güncelleme Tarihi: 20 Eylül 2018, 14:10

İşin Olsa Mobil Uygulamasını Telefonunuza indirerek ve Sosyal Medya üzerinde bizleri takip ederek güncel ilanlardan ve Gelişmelerden ücretsiz haberdar olabilirsiniz.

İşin Olsa Android Uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İşin Olsa İOS uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İnstagram Hesabımızı Buradan Takip Et

Facebook Grubumuza Buradan Katıl

Twitter Hesabımızı Buradan Takip Et

YORUM EKLE