THY Sağlık Personeli Alımı

Çeşitli kadrolarda görevlendirilmek üzre Türk Hava Yolları tarafından sağlık personeli alımı yapılacaktır. İşte ayrıntılar…

THY Sağlık Personeli Alımı

THY Sağlık Personeli Alımı

Türk Hava Yolları çeşitli kadro ve pozisyonlarda görevlendirilmek üzere Sağlık Müdürlüğü’ne personel alımı yapacak. Alınacak kadro ve pozisyonlar şu şekildedir;

-Tıbbi Dokümantasyon Memuru

1980 ve sonrası doğumlu, Üniversitelerin Tıbbi Dokümantasyon ve Sekreterlik bölümünden mezun, Tıbbi terminoloji bilen, dosyalama konusunda bilgili ve Tercihen arşivleme bölümünde deneyimli Tıbbi Dokümantasyon Memurları alınacaktır.

-İşyeri Hekimi

1970 ve sonrası doğumlu, Tıp Fakültesinden mezun, işyeri hekimliği belgesine sahip ve vardiyalı çalışabilecek doktor alınacaktır.

-Beslenme ve Diyetetik Uzmanı

1980 ve sonrası doğumlu, Üniversitelerin Beslenme ve Diyetetik bölümünden mezun, Beslenme ve Diyetetik Uzmanı alınacaktır.

-İş Güvenliği Uzmanı

1980 ve sonrası doğumlu, Üniversitelerin 4 yıllık eğitim veren fakültelerinden mezun, Çalışma Bakanlığı tarafından verilmiş B sınıfı İş Güvenliği Uzmanlığı Sertifikası’na sahip olan İş Güvenliği uzmanı alımı yapılacaktır.

Başvurular Türk Hava Yolları resmi internet sitesi üzerinden yapılacaktır. Gereken şartları taşıyan adaylar mülakata çağırılacaktır.

İşin Olsa Mobil Uygulamasını Telefonunuza indirerek ve Sosyal Medya üzerinde bizleri takip ederek güncel ilanlardan ve Gelişmelerden ücretsiz haberdar olabilirsiniz.

İşin Olsa Android Uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İşin Olsa İOS uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İnstagram Hesabımızı Buradan Takip Et

Facebook Grubumuza Buradan Katıl

Twitter Hesabımızı Buradan Takip Et

YORUM EKLE