Sigara Bırakanların Akciğerleri Yeniden İyileşiyor!

Sigara bırakanlara müjdeli haber. Akciğerlerin yeniden iyileştiği gözlemlendi.

Sigara Bırakanların Akciğerleri Yeniden İyileşiyor!

Ülkemizde başta olmak üzere tüm dünya ülkelerinde çok sayıda kişi sigara içiyor. Bilindiği üzere sigara başta akciğer olmak üzere neredeyse bir çok organın iflas etmesine sebebiyet veriyor. Yapılan testler ve araştırmaların sonucu olarak akciğerlerin sigara neticesinde kirlendiği, bir çok hücrenin öldüğü ve akciğerlerin tekrar eski haline gelemediği biliniyordu. Ancak yeni yapılan araştırmalar ve testler neticesinde durumun böyle olmadığı ve araştırmaların umut verici olduğu öğrenildi. Öyle ki akciğerler tekrar iyileşiyor ve hiç kullanmamış gibi yeniden iyileşiyor.

TERTEMİZ AKCİĞERLERE KAVUŞMAK MÜMKÜN

Sigara dumanı ve sigaranın içinde bulunanlar akciğerleri tabiri doğru ise mahvediyor. Fakat bırakıldığında ter temiz akciğerlere kavuşmak mümkündür. Peki nasıl mı? Sigara içme alışkanlığı kesildiği andan itibaren akciğer de henüz ölmemiş, yok olmamış sağlıklı hücreler bu görevi üstleniyor ve akciğerleri onarmak için yeniden işe koyuluyor. Mucizevi etki ile akciğerler her geçen gün yeniden temizleniyor ve ter temiz akciğerlere kavuşuluyor. Üstelik yapılan testler 40 sene boyunca her gün en az 1 paket sigara içen kişilerde dahi denendi.

40 sene boyunca en az bir paket sigara için kişinin akciğerlerinin ne kadar karardığı ve görüntüsüne bakıldığında hiçbir canlı hücrenin kalmadığı düşüncesi herkeste bulunabilir. Ancak gerçek böyle değil. Öyle ki sağlıklı birkaç hücre akciğerleri toparlamak için yola koyuluyor ve diğer hücreleri de iyileştirerek olabildiğince kısa sürede tüm akciğeri yeniden ter temiz bir hale getiriyor.

Güncelleme Tarihi: 02 Şubat 2020, 15:48
YORUM EKLE