Sağlık Bakanlığı Devlet Hizmeti Yükümlülüğü Kurası İlanı

Sağlık Bakanlığı 2015 yılı 65. dönem Devlet Hizmetleri Yükümlülüğü Kurası ilanı yayımlandı. 55. ve 62. dönem arasındaki Devlet Hizmeti yükümlülerinin dikkatine. Kuraya girmek isteyenlen, girmek istediğini belirtir dilekçe ile 28 Eylül tarihine kadar göndermeleri gerekmektedir.

Sağlık Bakanlığı Devlet Hizmeti Yükümlülüğü Kurası İlanı

Sağlık Bakanlığı Devlet Hizmeti Yükümlülüğü Kurası İlanı

Sağlık Bakanlığı 2015 yılı 65. dönem Devlet Hizmetleri Yükümlülüğü Kurası ilanı yayımlandı. 55. ve 62. dönem arasındaki Devlet Hizmeti yükümlülerinin dikkatine.  Kuraya girmek isteyenlen, girmek istediğini belirtir dilekçe ile 28 Eylül tarihine kadar göndermeleri gerekmektedir.

Daha önce gerçekleştirilen 55-56-57-58-59-60-61. Dönem Devlet Hizmeti Yükümlülüğü kuralarında atanıp 02 Kasım 2015 Pazartesi tarihi itibariyle Devlet Hizmeti Yükümlülükleri devam eden ve halen görevde olan kişilerden atandıkları kurada 43.Madde kapsamında başvuruda bulunup da 2514 Sayılı Kanun Kapsamında evvelce Devlet Hizmeti Yükümlülüğünü tamamlayan ve başvuruları reddedilen kişiler ile 55-56-57-58-59-60-61-62. Dönem Devlet Hizmeti Yükümlülüğü kuralarında atanıp 02 Kasım 2015 Pazartesi tarihi itibariyle Devlet Hizmeti Yükümlülükleri devam eden ve halen görevde olan kişilerden atandıkları kurada değişik nedenlerle 43. Madde kapsamındaki kuraya başvuruda bulunamayan kişiler için bir defaya mahsus olmak üzere yeniden 43. Madde kapsamında mazeret başvurusunda bulunabileceklerdir. 65. Dönem Devlet Hizmeti Yükümlülüğü kurasına başvuruda bulunmak isteyenler kuraya girmek istediğini belirtir dilekçelerini 28 Eylül 2015 Pazartesi tarihi saat 18:00' a kadar göndermeleri gerekmektedir.

NOT: Dilekçeler elden, kargo ya da APS ile 28.09.2015 saat 18:00'a kadar Sağlık Bakanlığı Genel Evrak Şubesi Mithatpaşa Cad. No:3 06434 Sıhhiye/ANKARA adresinde olacak şekilde Yönetim Hizmetleri Genel Müdürlüğüne hitaben gönderilmelidir.

(Yukarıdaki açıklamalar doğrultusunda 65. Dönem DHY için ismi ilan edilecek kişilerden Sağlık Bakanlığı ve bağlı kuruluşları dışında görev yapan personelin görev yaptığı kurumdan alacağı onaylı görev yeri belgesi ve DHY li olarak göreve başladığı tarih ve kalan DHY süresini (izin ve rapor vs detaylı belirtilecek) gösteren onaylı belgeyi PBS başvuru formu ile birlikte belirtilecek takvim çerçevesinde göndereceklerdir. Bu kurada ismi ilan edilecek kişiler sadece 43.Madde kapsamı mazeret başvurusu yapabileceklerdir. Başvuruları kabul edilenler kuraya dahil edilecek olup, mazereti komisyonca ret edilenler kuraya giremeyecek ve halen görev yaptıkları yerde çalışmaya devam edeceklerdir.)

İşin Olsa Mobil Uygulamasını Telefonunuza indirerek ve Sosyal Medya üzerinde bizleri takip ederek güncel ilanlardan ve Gelişmelerden ücretsiz haberdar olabilirsiniz.

İşin Olsa Android Uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İşin Olsa İOS uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İnstagram Hesabımızı Buradan Takip Et

Facebook Grubumuza Buradan Katıl

Twitter Hesabımızı Buradan Takip Et

YORUM EKLE