Kızılay En Az 4 Bin TL Maaşla KPSS Şartı Olmadan Personel Alıyor

Türk Kızılayı 9 farklı kadroya personel alımı yapıyor. Kızılay kariyer sayfasında açmış olduğu bir ilanda farklı kadrolarda istihdam etmek üzere personel alımı yapacağını duyurdu.

Kızılay En Az 4 Bin TL Maaşla KPSS Şartı Olmadan Personel Alıyor

Sizlere biraz personel alımı yapacak.  Kızılay personel alımı yapacağını duyurdu. Personel alımlarında KPSS şartı aranmayacak. Türk Kızılayı'nın yapacağı alımlarda En az 4 bin TL maaş verileceğini de söyleyelim.

 Alımlar ve KPSS ile ilgili tüm detayları haberimizde bulabilirsiniz. Türk Kızılayı 9 farklı kadroya personel alımı yapıyor. Kızılay kariyer sayfasında açmış olduğu bir ilanda farklı kadrolarda istihdam etmek üzere personel alımı yapacağını duyurdu. Ocak ayının ilk günlerinden bu yana yayınlanan ilanlar hakkında bilgiler verelim.

HANGİ ALANLARDA ALIM YAPILACAK?

Türk Kızılayı resmi internet sitesindeki verilere göre 11 farklı pozisyonda alım yapılacak. Bunlar ise,İnsan Kaynakları İşe Alım Uzmanı, Flebotomist / Laboratuvar Teknikeri, Kan Bağışçısı Kazanım Personeli, Doktor, İdari İşler Personeli (Engelli), Toplum Merkezi Yöneticisi, Corporate Communication Specialist, Satın Alma ve Lojistik Sorumlusu, Reporting/ Data Specialist, Program/ Project Assistant, Gençlik Çalışanı pozisyonlarda çok sayıda personel alımı yapılacak.

Bu 11 pozisyon için ise, Ankara, İstanbul, Gaziantep, Şanlıurfa, Mersin, Hatay, Bursa, Kahramanmaraş, Kilis, Hatay, Mersin ve bazı pozisyonlar için Türkiye geneli alım yapılacak.

BAŞVURU ŞARTLARI NEDİR?

Türk Kızılayı adaylardan genel olarak her pozisyon için, İletişimi kuvvetli, Takım çalışmasna yatkın olan, Sorumluluk alabilecek olmak, Dinamik ve yoğun iş temposuna ayak uydurabilecek olmak, Kendini açık ve net ifade edebilmek, MS Office programlarını kullanabilmek, Yurtiçi veya Yurtdışı seyehat engeli olmamak, problem çözebilme ve analitik düşünebilmek, erkek adaylar için Askerliğini yapmış veya askerlik ile ilgisi olmamak ve pozisyonuna özel şartlar aranır.

NASIL BAŞVURU YAPILIR?

İlgili ilanlar Türk Kızılayı resmi internet sitesinde duyurulmuş olup başvurularda oradan yapılacaktır. Başvuru yapacak adaylar, "//basvuru.kizilaykariyer.com/ilan/site.aspx"  adresine girerek başvurularını elektronik ortamda gerçekleştirebilirler.

Güncelleme Tarihi: 16 Ocak 2019, 15:08
YORUM EKLE