Corona Virüs Türkiye'de Hangi Şehirde Var?

Türkiye'de bir kişide corona virüs görüldü. Peki corona virüs hangi şehirde var, hastanın hangi hastanede olduğu açıklandı mı?

Corona Virüs Türkiye'de Hangi Şehirde Var?

Dünyayı kasıp kavurmaya devam eden corona virüsü malesef 4 binden fazla kişinin hayatını kaybetmesine sebebiye verirken dünya genelinde 200 bin civarı kişide corona virüsü olduğu belirtilmektedir. Her geçen gün çok sayıda kişi hayatını corona virüsü sebebi ile kaybetmeye devam ederken Türkiye'de de corona virüsü vakası görüldü. Dün gece saatlerinde Sağlık Bakanı canlı yayına katılarak Türkiye'de bir kişinin corona virüsüne yakalandığı ve test sonuçlarının ise pozitif çıktığı belirtildi. Peki corona virüsü hangi şehirde, hangi hastanede detaylar belli mi?

Hangi Şehirde Corona Var

Sağlık Bakanlığından corona virüsünün hangi şehir ve hastanede olduğu net olarak duyurulmadı. İlk olarak Kayseri'de görüldüğü iddiaları ortaya atıldı fakat Kayseri İl Sağlık Müdürlüğü jet hızla açıklama yaparak şehirlerde corona virüsü vakası görülmediği belirtildi. Peki corona virüs hangi şehirde olabilir?

Ülkemizde corona virüsü vakaları bilindiği üzere Ankara'da takip ediliyor. Bunun için bir hastane tam teşekküllü hale getirildi ve tüm incelemeler burada yapılıyor. Bu sebepten dolayı hastane hangi şehirde ya da bölgede olursa olsun büyük ihtimal ile Ankara'ya taşınması ön görüldüğünden dolayı corona virüsünün Ankara'da olma ihtimalinin yüksek olduğu söyleniyor. Sağlık Bakanlığından şehir ve hastane hakkında net bir duyuru yapılırsa sizleri bilgilendireceğiz.

YORUM EKLE