Bu Uygulama Hastanede Sıra Beklemeye Son Verecek

Hastanede sıra bekleme dönemi artık sona eriyor. Hitit Üniversitesi Tarafından Geliştirilen Program Sayesinde artık hastalar muayene sırasını telefondan internete bakarak öğrenebilecek. İşte ayrıntılar…

Bu Uygulama Hastanede Sıra Beklemeye Son Verecek

Bu Uygulama Hastanede Sıra Beklemeye Son Verecek

Hitit Üniversitesi Çorum Eğitim ve Araştırma Hastanesi tarafından hastaların yoğunluktan dolayı doktor kapısı önğnde beklediği, Çorum, Yozgat ve Amasya illerinde kullanılmak üzere bir program geliştirildi. Bu sayede artık hastalar hastanede sıra beklemek zorunda kalmayacak ve daha konforlu bir şekilde muayene olma imkanına kavuşacak.

Akıllı telefonlar için geliştirilecek uygulamada hastalar barkod okutabilecek ya da //gg.gg/takip uzantılı internet sitesine girerek bekleyen kaç hasta olduğunu, kendisinden önce kaç hasta bulunduğunu ve kaçıncı sırada olduğunu öğrenebilecekler. Programda bilgiler her 10 saniyede bir güncelleniyor. Bu sayede hastalar hem zamandan kazanıyor hem de hastanede sıra beklemek zorunda kalmıyor.

Program şu anda sadece Hitit Üniversitesi Çorum Eğitim ve Araştırma Hastanesinde kullanılıyor. Ancak uygulama başarılı olursa ve diğer hastanelerde de kullanılmaya başlarsa vatandaşların hastane işlemlerini kolaylaştıracağa benziyor.

Güncelleme Tarihi: 11 Ağustos 2018, 13:25

İşin Olsa Mobil Uygulamasını Telefonunuza indirerek ve Sosyal Medya üzerinde bizleri takip ederek güncel ilanlardan ve Gelişmelerden ücretsiz haberdar olabilirsiniz.

İşin Olsa Android Uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İşin Olsa İOS uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İnstagram Hesabımızı Buradan Takip Et

Facebook Grubumuza Buradan Katıl

Twitter Hesabımızı Buradan Takip Et

YORUM EKLE