2015/1 EKPSS Sonucu Sağlık Bakanlığına Yerleşen Adaylardan Hangi Belgeler İstenecek?

Sağlık Bakanlığı’na Engelli Memur Yerleştirme Sonucuna göre ataması yapılan adayların hazılaması gereken Atanmasına Esas Olmak Üzere İstenen Belgeler ve Atama İle İlgili Duyuru Sağlık Bakanlığı tarafından yayımlandı. 2015/1 EKPSS Sonucu Sağlık Bakanlığına Yerleşen Adaylardan istenilen belgeler neler? İşte ayrıntılar…

2015/1 EKPSS Sonucu Sağlık Bakanlığına Yerleşen Adaylardan Hangi Belgeler İstenecek?

2015/1 EKPSS Sonucu Sağlık Bakanlığına Yerleşen Adaylardan Hangi Belgeler İstenecek?

2015/1 EKPSS/Kura İle Engelli Memur Yerleştirme Sonuçlarına Göre Sağlık Bakanlığ’na yerleştirilen adayların hazırlayacağı belgeler ile ilgili duyuru Sağlık Bakanlığı Yönetim Hizmetleri Genel Müdürlüğü tarafından yayımlandı. Bu duyuruya göre; 2015/1 EKPSS/Kura İle Engelli Memur Yerleştirme Sonuçlarına Göre Sağlık Bakanlığı Taşra Teşkilatı Kadrolarına Yerleşenlerin Türkiye Kamu Hastaneleri Kurumu ve Türkiye Halk Sağlığı Kurumuna yerleşenler hariç olmak üzere Atanmasına Esas İstenen Belgeler ve Atama İle İlgili belgeler hakkında ayrıntılı bilgi verildi. Sağlık Bakanlığı kadrolarına ataması yapılan adayların en geç 15 Haziran 2015 Pazartesi günü mesai bitimine kadar ikamet ettiği, bulunduğu veya atamasının yapıldığı ilin il sağlık müdürlüğüne istenilen evrakları şahsen veya noter onaylı vekili ile elden teslim etmeleri gerekmektedir. Eğer eksik evrak varsa yada evraklar kago veya posta ile gönderilirse ya da evlarklar teslim tarihinden sonra gelirse kabul edilmeyeceği konusunda adaylar uyarıldı.

Sağlık bakanlığı tarafından yayınlanan duyuruya //www.yhgm.saglik.gov.tr/dosya/1-97100/h/duyuru1.pdf adresinden ulaşmak mümkün. bunun yanı sıra konu ile ilgili valilik tarafından yapılan açıklamaya da //www.yhgm.saglik.gov.tr/dosya/1-97102/h/valiliklere-yazi-barkodlu.pdf adresinden adayların ulaşması mümkün.  

YORUM EKLE