Şamil Tayyar'ın hesabı hack'lendi

Sivri diliyle bilinen Ak Parti Gaziantep Milletvekili Şamil Tayyar'ın sosyal medya hesabı Twitter, hack'lendi. Şamil Tayyar'ın hesabını hackleyenler hesap üzerinden akıllara gelmeyecek paylaşımlar yaptı.

Şamil Tayyar'ın hesabı hack'lendi

Sivri diliyle bilinen Ak Parti Gaziantep Milletvekili Şamil Tayyar'ın sosyal medya hesabı Twitter, hack'lendi.  Şamil Tayyar'ın hesabını hackleyenler hesap üzerinden akıllara gelmeyecek paylaşımlar yaptı.

TAYYAR'IN HESABI HACK'LENDİ

Tayyar'ın hesabından paylaşılan mesajlarda, "Parti olarak son yaptırdığımız anketlerde ortalama yüzde 35 ile birinci partiyiz. 2023 hedefleri için destek! Tüm teşkilatlar son 2 gün! Evet çok hata yaptık, çok yalan söyledik, seçmenimiz 7 Haziran'da bizi cezalandırdı. 4 bakan yargılanmalıydı" ifadeleri kullanıldı. 

Bu tweet'lerden kısa bir süre sonra Şamil Tayyar, "Hesabım hack'lendi. Şerefsizlere itibar etmeyin" mesajını paylaştı. 

Ancak bu mesajın hemen ardından, Tayyar'ın hesabından ilginç paylaşımlar gelmeye devam etti. Hackerlar, "Şamil Tayyar'ın e-mail hesabından Selahattin Demirtaş'ı indirme planları ortaya çıkmıştır, açıklanacaktır. Tüm belgeler son kalan bağımsız medya kurumlarına ve bazı İnternet sitelerine gönderilecektir" mesajı paylaşıldı.

Güncelleme Tarihi: 16 Mart 2019, 23:49

İşin Olsa Mobil Uygulamasını Telefonunuza indirerek ve Sosyal Medya üzerinde bizleri takip ederek güncel ilanlardan ve Gelişmelerden ücretsiz haberdar olabilirsiniz.

İşin Olsa Android Uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İşin Olsa İOS uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İnstagram Hesabımızı Buradan Takip Et

Facebook Grubumuza Buradan Katıl

Twitter Hesabımızı Buradan Takip Et

YORUM EKLE