Osmanlı Ocakları İl Başkanı Ali Arslan İstifa Etti

Erdoğan'ın dernek faaliyetlerine ilişkin rahatsızlığını açıklamasından sonra Manisa Osmanlı Ocakları İl Başkanı Ali Arslan, ile birlikte Manisa il ve 5 ilçe teşkilatı üyelerinin istifa etti.

Osmanlı Ocakları İl Başkanı Ali Arslan İstifa Etti

Erdoğan'ın dernek faaliyetlerine ilişkin  rahatsızlığını açıklamasından sonra Manisa Osmanlı Ocakları İl Başkanı Ali Arslan, ile birlikte  Manisa il ve 5 ilçe teşkilatı üyelerinin istifa etti.

Arslan, yaptığı açıklamada, il merkezi ve Alaşehir, Saruhanlı,  Köprübaşı, Şehzadeler ve Sarıgöl ilçelerinde faaliyet gösteren Osmanlı Ocakları  teşkilat üyelerinin, yapılan geniş katılımlı toplantı sonrası istifa kararıaldığını, karar gereği yaklaşık 400 kişinin istifa ettiğini belirtti. 

 Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın dernek faaliyetlerine ilişkin  rahatsızlığını dile getirmesinin kararlarında etkili olduğunu ifade eden Arslan,  açıklamasında şunları kaydetti: 

 
"Son süreçte yaşanan bazı hadiseler, ilçe teşkilatlarımızda ve il  yönetim kurulumuzda rahatsızlık yarattı. Biz, Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip  Erdoğan'ın almış olduğu her kararın destekçisiyiz ve yanındayız. Sayın  Cumhurbaşkanımızın ve Sayın Başbakanımızın onay verdiği her türlü faaliyet,  çalışma ve teşkilatlanmanın içerisinde ya da dışında destek vermeye, yanında  olmaya devam edeceğiz. Şartlar gerektirdiği için, Osmanlı Ocakları Manisa il ve  Alaşehir, Saruhanlı, Köprübaşı, Şehzadeler ve Sarıgöl ilçe teşkilat üyeleri,  yapılan geniş katılımlı toplantı sonucunda istifa kararı aldı." (AA)

Güncelleme Tarihi: 17 Mart 2019, 00:20

İşin Olsa Mobil Uygulamasını Telefonunuza indirerek ve Sosyal Medya üzerinde bizleri takip ederek güncel ilanlardan ve Gelişmelerden ücretsiz haberdar olabilirsiniz.

İşin Olsa Android Uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İşin Olsa İOS uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İnstagram Hesabımızı Buradan Takip Et

Facebook Grubumuza Buradan Katıl

Twitter Hesabımızı Buradan Takip Et

YORUM EKLE