MHP ve CHP arasında İpler Gerildi

MHP Genel Başkan Yardımcısı Semih Yalçın CHP’ye ağır yüklendi. Yalçın CHP’yi MHP aleyhine kampanya yürütmekle suçladı. İşte ayrıntılar…

MHP ve CHP arasında İpler Gerildi

MHP Genel Başkan Yardımcısı Semih Yalçın CHP’ye ağır yüklendi. Yalçın CHP’yi MHP aleyhine kampanya yürütmekle suçladı. İşte ayrıntılar…

MHP Genel Başkan Yardımcısı Semih Yalçın, CHP’ye yönelik eleştirilerinde dozunu arttırdı. Yalçın, CHP’yi medyadaki destekçileri ve parti sözcüleri vasıtasıyla MHP aleyhinde kampanya yürütmekle suçladı. CHP Mersin Milletvekili Fikri Sağlar'ın bir gazetede yayımlanan köşe yazısına tepki gösteren MHP Genel Başkan Yardımcısı Yalçın bu suçlamaların hiçbir mesnetinin olmadığını ifade etti. MHP Genel Başkan Yardımcısı Semih Yalçın’ın açıklamaları şu şekilde:

 

 "Son günlerde CHP yanlısı bazı köşe yazarları MHP'ye oy verdiği iddia edilen bazı çevrelerle ilgili onar yirmişer pişmanlık rakamları verirken, Sayın Sağlar coşarak işi daha da abartmıştır. MHP'ye oy verenlerin kitleler hâlinde nedamet duyduklarını öne süren Fikri Sağlar, mizah konusu olacak beyanlarıyla partisini de kendisini de gülünç duruma düşürmüştür. Fikri Sağlar'ın bu zorlama beyanları, tabanı HDP'ye kayan CHP'nin 7 Haziran'da uğradığı kayıpların muhtemel bir erken seçimde tekrarlanmaması için ortaya konan ümitsizce çabalar ve çırpınışlardır. CHP, destekçisi basınla ortak ağız kullanarak MHP aleyhinde kampanya yürütmektedir. Bu bilinçli maksatlı bir linç ve iftira kampanyasıdır."

İşin Olsa Mobil Uygulamasını Telefonunuza indirerek ve Sosyal Medya üzerinde bizleri takip ederek güncel ilanlardan ve Gelişmelerden ücretsiz haberdar olabilirsiniz.

İşin Olsa Android Uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İşin Olsa İOS uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İnstagram Hesabımızı Buradan Takip Et

Facebook Grubumuza Buradan Katıl

Twitter Hesabımızı Buradan Takip Et

YORUM EKLE