İmza Toplayanlara Bahçeli'de Mesaj Var!

Milliyetçi Hareket Partisi Genel Başkanı Devlet Bahçeli, kendini Başkanlıktan indirmek eylemi için olağanüstü kongre imzası toplayanlara verdi veriştirdi. İşte detaylar.

İmza Toplayanlara Bahçeli'de Mesaj Var!

Milliyetçi Hareket Partisi Genel Başkanı Devlet Bahçeli, kendini Başkanlıktan indirmek eylemi için olağanüstü kongre imzası toplayanlara verdi veriştirdi. İşte detaylar.


Tüm dava arkadaşlarım müsterih olsunlar: Zaman gelecek gereken yapılacaktır, zaman gelecek bu toz bulutu kaybolacaktır. “Cehennem olsa gelen, göğsümüzde söndürürüz; Bu yol ki Hak yoludur, dönme bilmeyiz, yürürüz!” Merhum şairimize Allah’tan rahmet diliyorum.
Ve onun şu haykırışına hücrelerimize kadar sahip olduğumuzu ifade ediyorum: Milletçe yaşatılmak istenen de şudur: “Kendi sağlam, hissi ölmüş, ruhu ölmüş bir milletin! İşte en korkuncu hüsranın, helakin, haybetin!” Mahvımıza hizmet edenlere Akif’in uyarısı muhteşemdir: “Hüsrana rıza verme, çalış, azmi bırakma; kendin yanacaksan bile, evladını yakma.” “Ye’s öyle bataktır ki: Düşersen boğulursun.
Azmiyle, ümidiyle yaşar hep yaşayanlar. Me’yus olanın ruhunu, vicdanını bağlar.” Karamsarlık aşılayıp birlik ve beraberliğimizi bozmayı planlayanların tuzağına kananları bırakılalım da vatan şairimiz ikaz etsin: Diyor ya Akif, “Burnumuzdan tuttu düşman, biz boğaz kaydındayız! Bir bakın: Hala mı hala ihtiras ardındayız.
” Hala mı? Nereye kadar peki? Siyaset karaborsacılarına teslim olmamak adına gelin ağlamak için felaket beklemeyelim, pişmanlıklar içinde oyalanmayalım. “Nasıl tahammül eder hür olan esaretine? Kör olsun ağlamayan, ey vatan, felaketine!” Yine bizlere sesleniyor ahlak kahramanı Akif: “Nedir bu meskenetin, sen de kımıldasana! Niçin kımıldamıyorsun? Niçin, ne oldu sana?” “Fakat bu maskaralıklar devam edip gidemez; “Adam, benim neme lazım” demekle iş bitmez.

” Evet bitmez, Türkiye sevdalıları da bitirilemez. Allah muhafaza, vatan yanarken biz nasıl siyasi çıkar peşinde koşalım? Nasıl ikbal çetelesi tutalım? Bu samimi bir hal ve sonuç mudur? “Bir külah kapmaksa şayet bunca hırsın gayesi; kendi namusun olur er geç onun sermayesi.
” “Feryadı bırak, kendine gel, çünkü zaman dar. Uğraş ki: Telafi edecek bunca zarar var.” Yarın vefatının 79. Seneyi devriyesini rahmetle anacağımız vatan şairimiz Mehmet Akif bakınız ne diyor, bizlere nasıl sesleniyor: Hiçbir dava arkadaşım dışarısı ateş altındayken evinin içini karıştırmaya, direnci kırmaya, gücü zayıflatmaya fırsat vermez, vermemelidir.
Türklüğün defin çalışması alçakça sürerken, Türkiye’nin son mevzisi, milletin yegane muhafızı MHP’yi meşgul etmek, oyuna gelmektir. Tertemiz vicdanlı hiçbir Milliyetçi-Ülkücü Türkiye’nin böylesi bir döneminde çelişki yaşamamalı, aklını çelen kurgulara aldırmamalıdır.
Bile bile çelişkiye kapılmak, göre göre yanlışa düşmek, üstelik buna da boş ve anlamsız bahaneler üretmek hiç kimseyi haklı çıkarmaz. Malum zat diyor ki: Zulüm payidar olmazmış, farkları işgal değil ihya, yağma değil fetihmiş. Doğru, hırsız oldu fatih, haram oldu taltif.
Kaçak saray kötülüğün ve nifakın sembolü haline geldi. Buna sessiz kalıp methiyeler düzenlerin iki cihanları da karardı. Anadolu sanki istila altında. Türk milleti sanki esaret zincirlerine mahkum.
Saltanat süren haramzadeler mutlu, vatan mahzun ve yapayalnız. PKK Şırnak’ta kütüphane yakıyor, 39 bin kitabın yüzde 90’nuna zarar veriyor. Camilerimizi ve okullarımızı kundaklıyor, yani felaket geliyor!

Güncelleme Tarihi: 17 Mart 2019, 00:23

İşin Olsa Mobil Uygulamasını Telefonunuza indirerek ve Sosyal Medya üzerinde bizleri takip ederek güncel ilanlardan ve Gelişmelerden ücretsiz haberdar olabilirsiniz.

İşin Olsa Android Uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İşin Olsa İOS uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İnstagram Hesabımızı Buradan Takip Et

Facebook Grubumuza Buradan Katıl

Twitter Hesabımızı Buradan Takip Et

YORUM EKLE