Fatih Portakal Yine Yaptı Yapacağını! 'Ağzınızdaki Baklayı Çıkarın'

Sivri diliyle dikkatleri üzerine çeken Fox Ana Haber bültenini sunan Fatih Portakal,yine yaptı yapacağını.Fatih Portakal,canlı yayında HDP Eş Başkanı Selahattin Demirtaş'a bir çağrıda bulundu.Portakal,"Parti olarak, taban olarak, yönetim kademesi olarak ne istediğinizi söyleyin" dedi.

Fatih Portakal Yine Yaptı Yapacağını! 'Ağzınızdaki Baklayı Çıkarın'

Sivri diliyle dikkatleri üzerine çeken Fox Ana Haber bültenini sunan Fatih Portakal,yine yaptı yapacağını.Fatih Portakal,canlı yayında HDP Eş Başkanı Selahattin Demirtaş'a  bir çağrıda bulundu.Portakal,"Parti olarak, taban olarak, yönetim kademesi olarak ne istediğinizi söyleyin" dedi.


NE İSTEDİĞİNİ SÖYLEYİN


7 Haziran seçimleri öncesinde Demirtaş'ın duruşunu beğendiğini saklamayan Portakal, seçimlerin ardından PKK ile arasına mesafe koymayan Demirtaş'ı sert sözlerle eleştirmişti.


"AĞZINIZDAKİ BAKLAYI ÇIKARTIN"


Dünde Demirtaş'ın açıklamalarını ekrana getirdikten sonra mini bir yorumda bulunan Portakal, "7 Haziran seçimleri öncesinde Türkiye partisi olacağız diye yola çıktınız. Şimdi de parti olarak, yönetim kademesi olarak, taban olarak ağzınızdaki baklayı çıkartarak ne istediğinizi söyleyin" sözleriyle çağrıda bulundu.Türkiyegazetesi

Güncelleme Tarihi: 16 Mart 2019, 23:41
YORUM EKLE