Erdoğan Yeni Parti Girişimi Hakkında Konuştu

Erdoğan Yeni Parti Girişimi Hakkında Konuştu.Erdoğan yeni parti kurulumu hakkında konuştu.Haber hakkındaki tüm detayları sitemizden öğrenebilirsiniz.

Erdoğan Yeni Parti Girişimi Hakkında Konuştu

Son bir haftadır ülke gündeminde yer alan yeni parti girişimi iktidardan muhalefete birçok partinin dikkatini çekmekle birlikte, en çok konuşulan konulardan biri olarak yer almaktadır. Yeni parti girişimi eski AK Parti üyelerinden Ali Babacan ve Ahmet Davutoğlu’nun kurucu başkanlığında açılıyordu. Bu hususta Cumhurbaşkanı Erdoğan, geçtiğimiz gün AK Parti genel Merkezi’nde düzenlediği toplantıda açıklamalarda bulundu.

“Gerekeni Yapıp, Yolumuza Devam Edeceğiz”

Partisinin genel merkezinde düzenlendiği toplantıda Erdoğan, yeni parti girişimini de hedef göstererek “31 Mart seçiminin kazananını biz olduk, 23 Haziran’da İstanbul’da farklı bir sonuç çıkmış olsa da ilçelerin büyük bir kısmını da AK Parti kazandı. Halkın kararına saygı duyuyoruz, yine de bir hatamız olduysa gerekeni yapıp, adım atacağız. Millete neden kendimizi anlatamadık buna bakacağız. Suçu millete atmayıp, kendimizde arayacağız. Gerekenleri de yapıp, eksikleri giderip hataları düzeltip yolumuza devam edeceğiz.” Şeklinde açıklamalarda bulundu.

Yeni parti girişimi hakkında ise daha önce de bunun denendiğini ve başarılı olunamadığını hatırlatarak bu yeni girişimin de yanı şekilde sonuçlanacağını düşündüğünü ifade etti.

Başkan Erdoğan aynı zamanda başkanlık sistemi ile ilgili değişim isteminin de CHP’nin projesi olduğunu, gündemde böyle bir sistem değişikliği olmadığını e mevcut hükümet yönetim sisteminin devam edeceğini vurgulayan ifadelere de yer verdi.

Erdoğan’ın merkez yönetim toplantılarına diğer illerden temsilciler ile devam etmesi bekleniyor.

Güncelleme Tarihi: 05 Temmuz 2019, 21:27

İşin Olsa Mobil Uygulamasını Telefonunuza indirerek ve Sosyal Medya üzerinde bizleri takip ederek güncel ilanlardan ve Gelişmelerden ücretsiz haberdar olabilirsiniz.

İşin Olsa Android Uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İşin Olsa İOS uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İnstagram Hesabımızı Buradan Takip Et

Facebook Grubumuza Buradan Katıl

Twitter Hesabımızı Buradan Takip Et

YORUM EKLE
YORUMLAR
Mehmet
Mehmet - 1 yıl Önce

Videodaki müziği söyleyebilir misiniz? Shazam bulmadı :)