Devlet Bahçeli'den Flaş Açıklamalar

MHP'de muhaliflerin Genel Başkanlıktan düşürmeye çalıştığı Devlet Bahçeli, flaş açıklamalarda bulundu. İşte MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, tarafından yapılan açıklamalar.

Devlet Bahçeli'den Flaş Açıklamalar
MHP'de muhaliflerin Genel Başkanlıktan düşürmeye çalıştığı Devlet Bahçeli, flaş açıklamalarda bulundu. İşte MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, tarafından yapılan açıklamalar.


Bahçeli, resmi Twitter hesabından, terör olayları ve MHP'deki  olağanüstü kongre sürecine ilişkin paylaşımlarda bulundu.

"Şehitler kervanı durmuyor, devamlı yenilerini alarak ilerliyor"  ifadesini kullanan Bahçeli, şu açıklamaları yaptı:

"Bu esnada milletçe kahroluyor, acıdan acıya koşuyoruz. Bugün Hakkari  Çukurca'dan 8 kahraman askerimizin şehit haberini derin bir üzüntü ve vicdan  azabıyla aldık. Yani ağıtlar devam ediyor. Nerede son bulacak bu kanlı ve vahşi  saldırılar? Hangi sabah umutla gözlerimizi açacak, huzur ve saadet bulacağız? Çok  merak ediyorum. Terörizmin alçak eylemlerini lanetliyor, şehitlerimize Cenab-ı  Allah’tan rahmet diliyorum. Hepimizin başı sağolsun diyorum"

MHP'deki olağanüstü kongre sürecine ilişkin de değerlendirmeler yapan  Bahçeli, Türkiye'nin bir ayağı bölgesel, diğer ayağı küresel zeminde bulunan,  düşmanlık ve terörizm kuşatmasıyla boğuştuğu bir dönemde MHP'nin de boğulmak  istendiğini bildirdi.

- "Okyanus ötesi merkezli oyunun figüranı..."-

"Bu akşam çok uzatmayacağım, tane tane söyleyecek, net ifadelerle  konuşacağım; 15 Mayıs’ta Olağanüstü Büyük Kurultayımız yoktur" diyen Bahçeli,  şunları kaydetti:

"Bu davaya gönül vermiş hiçbir kardeşim okyanus ötesi merkezli oyunun  figüranı haline gelmemeli, sözde kurultay tuzağına düşmemelidir. MHP'yi kaos  içerisinde göstermek, MHP’yi engellemeye çalışmak bedel ve vebali ağır bir  teşebbüstür. Buna da göz yumulmaz. Sökük elbisede olursa dikilir, zihniyet ve  niyette olursa çaresi yoktur. Korsan ve kara borsa emellerin tedavi ve düzelme  şansı hiç yoktur. Buna rağmen kurultay yer, tarih ve zamanı açıklayanlar,  verilmiş mahkeme kararlarının hilafına davranarak suç işlemektedir. Sözümü yine  Yusuf Has Hacib’in anlamlı bir öğüdüyle bitirmek istiyor, akıl, sağduyu ve  basiret yolundan kimsenin çıkmamasını ümit ediyorum, (Hafife alma, beyler yanan  ateştir, yanan ateş yaklaşana bir felakettir. Töre sudur, akarsa nimet taşar)."
 

İşin Olsa Mobil Uygulamasını Telefonunuza indirerek ve Sosyal Medya üzerinde bizleri takip ederek güncel ilanlardan ve Gelişmelerden ücretsiz haberdar olabilirsiniz.

İşin Olsa Android Uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İşin Olsa İOS uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İnstagram Hesabımızı Buradan Takip Et

Facebook Grubumuza Buradan Katıl

Twitter Hesabımızı Buradan Takip Et

YORUM EKLE