'BBP' Partisi Kâğıthane ilçe yönetimi ile birlikte komple istifa Ederek AK Parti'ye Geçtiler

Büyük Birlik Partisi İlçe Başkanı Adem Mamaç, yıllarca hizmet verdiği partisinden istifa ederek AK Parti'ye geçti. Adem Mamaç, 1 Kasım seçimlerinde AK Parti'ye destek vermek için Kâğıthane ilçe yönetimi ile birlikte komple istifa ettik” açıklaması yaptı. Büyük Büyük Birlik Partisi'nden şuana kadar her hangi bir açıklama yapılmadı yapılan istifalar için.

'BBP' Partisi Kâğıthane ilçe yönetimi ile birlikte komple istifa Ederek AK Parti'ye Geçtiler

Büyük Birlik Partisi İlçe Başkanı Adem Mamaç, yıllarca hizmet verdiği partisinden istifa ederek AK Parti'ye geçti. Adem Mamaç, 1 Kasım seçimlerinde AK Parti'ye destek vermek için Kâğıthane ilçe yönetimi ile birlikte komple istifa ettik” açıklaması yaptı. Büyük Büyük Birlik Partisi'nden şuana kadar her hangi bir açıklama yapılmadı yapılan istiflar için.


Kağıthane büyük birlik partisi (BBP) İlçe Başkanı Adem Mamaç ve beraberindeki ilçe yönetimi Ak Parti’ye katıldı. Kâğıthane Nikâh Salonu'ndaki katılım programında çok sayıda partili ile birlikte AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Manisa Milletvekili Selçuk Özdağ, Kâğıthane Belediye Başkanı Fazlı Kılıç, AK Parti Kâğıthane İlçe Başkanı Faruk Gökkuş, mahalle başkanları ve parti teşkilatı hazır bulundu.

Kağıthane BBP İlçe Başkanı Adem Mamaç yaptığı konuşmada, “Ben Büyük Birlik Partisine 20 yıl hizmet ettim. Ancak Cumhurbaşkanlığı seçimlerinde Recep Tayyip Erdoğan’ı biz Kâğıthane Teşkilatı olarak destekledik. O günden sonra teşkilatımla uyum içerisinde çalışamadım. 1 Kasım sürecinde de AK Parti’yi destekleme kararı alarak Kâğıthane ilçe yönetimi ile birlikte komple istifa ettik” dedi.

“MUHSİN YAZICIOĞLU’NUN YETİŞTİRDİĞİ KADROLAR OLARAK AK PARTİ’YE GEÇTİK”

Doğan Holding’in Onursal Başkanı Aydın Doğan’a da seslenen Adem Mamaç; “Eyy Aydın Doğan: Sen 28 Şubat’ta rahmetli Şehit Muhsin Yazıoğlu’na yapmış olduğun,  basında kirli haberleri, asılsız haberleri,  bugün de Türkiye Cumhuriyetinin Cumhurbaşkanı Sayın Recep Tayyip Erdoğan’a yapıyorsun. Bu ülkeyi bölmeye ne senin gücün yeter ne PKK’nin gücü yeter ne de paralel yapının gücü yeter. Türkiye Cumhuriyeti’nin başında Cumhurbaşkanı Sayın Recep Tayyip Erdoğan varken, Başbakanımız Sayın Ahmet Davutoğlu ve onun yerli, imanlı kadroları varken senin karalama kampanyalarına biz buna müsaade etmeyeceğiz.  Bu kavganın içinde tarafımızı belli ettik ve  Muhsin Yazıcıoğlu’nun yetiştirdiği kadrolar olarak AK Parti’ye geçtik” şeklinde konuştu.


 Katılım programında Mamaç’a rozetini AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Manisa Milletvekili Selçuk Özdağ taktı.

Milliyet

YORUM EKLE