Bahçeli AK Parti'nin İcraatlarının Peşine Düştü

AK Parti'yi kıskandığı iddia edilen Milliyetçi Hareket Partisi Genel Başkanı Devlet Bahçeli, AK Parti'yi yakın takibe alarak, “AK Vaatler Takip Kurulu” oluşturulmasını kararlaştırdı.

Bahçeli AK Parti'nin İcraatlarının Peşine Düştü

AK Parti'yi kıskandığı iddia edilen Milliyetçi Hareket Partisi Genel Başkanı Devlet Bahçeli, AK Parti'yi yakın takibe alarak,  “AK Vaatler Takip Kurulu” oluşturulmasını kararlaştırdı.

Bir yandan olağanüstü kongre isteyen muhaliflere karşı teşkilatta birliği sağlamak üzere strateji geliştiren MHP, diğer yandan da AK Parti'nin seçim vaatlerini yakın takibe aldı. MHP Merkez Yönetim Kurulu (MYK), dün Genel Başkan Devlet Bahçeli başkanlığında toplandı. MYK’da alınan kararlar şöyle:
-8, 9 ve 10 Ocak tarihlerinde Kızılcahamam’da kamp yapılacak.
- Aralık ayı içinde bütün illerde genişletilmiş il divan toplantıları gerçekleştirilecek. Bu toplantılara MYK üyeleri ile milletvekilleri de katılacak. Toplantılarda, seçim sonuçları değerlendirilecek.

EDEP VE TERBİYE DAVETİ

- Partide kavgalı bir görüntü verilmesinin yaratacağı olumsuz sonuçlar konusunda taban uyarılacak.

- Ülkücüler “edep ve terbiye”ye davet edilecek.
- Genel Başkan Bahçeli, “takdir, teşekkür ve tebrik” gezilerine başlayacak, teşkilatın eleştirilerine yanıt verecek.
- Meclis’te etkin muhalefet için harekete geçilecek. MHP’nin seçim dönemlerinde gündeme getirdiği, büyük çoğunluğu AK Parti tarafından 1 Kasım seçimlerinde sahiplenilen vaatlerin hayata geçirilip geçirilmediği takip edilecek. Bunun için “AK VaatlerTakip Kurulu” oluşturulacak, milletvekilleri ve MYK üyeleri görev alacak.
- Rusya ile yaşanan krizin ekonomik boyutlarını tespit için Antalya başta olmak üzere ilgili yerlerde inceleme yapacak bir komisyon oluşturuldu. (Habertürk)

Güncelleme Tarihi: 17 Mart 2019, 00:20

İşin Olsa Mobil Uygulamasını Telefonunuza indirerek ve Sosyal Medya üzerinde bizleri takip ederek güncel ilanlardan ve Gelişmelerden ücretsiz haberdar olabilirsiniz.

İşin Olsa Android Uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İşin Olsa İOS uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İnstagram Hesabımızı Buradan Takip Et

Facebook Grubumuza Buradan Katıl

Twitter Hesabımızı Buradan Takip Et

YORUM EKLE