Polis Akademisi POMEM Kadın ve Erkek Polis Alımı İçin Yeni Açıklama!

Polis Akademisi Başkanlığı 23. dönem POMEM polis alımları için yeni bir açıklama yaptı. Asıl ve yedek listeden adaylar yerleşti. 2. dönem yedek sonuçları haberimizde..

Polis Akademisi POMEM Kadın ve Erkek Polis Alımı İçin Yeni Açıklama!

İçişleri Bakanlığı Emniyet Genel Müdürlüğü Polis Akademisi Başkanlığı 23. dönem POMEM polis alımları için yeni bir duyuru.

KADIN ERKEK POLİS ALIMI;

Önlisans ve Lisans eğitim düzeyinde yapılacak olan alımlar için 2. yedek sonuçları duyuruldu. Bilindiği gibi 1. yedek sonuçlarında lisans mezunu 20 kadın ve önlisans mezunu 7 kadın çağırıldı. Yeni yedek sonuçlarına göre lisans mezunu 2. yedek sıralamasından 7 aday daha çağırıldı. 1 aday ise önlisans mezunu kadrosundan çağırılacak.

Resmi internet sitesi üzerinden yapılan açıklamaların ardından adaylara ayrıca posta ve tebligat gönderilmeyecek. Adaylar Polis Akademisi Başkanlığı üzerinden yapılan açıklamalar tebligat niteliği taşıyacak.

2. YEDEK SONUÇLARI;

23. dönem 2. yedek Sonuçları: https://sonuc.pa.edu.tr/ adresi üzerinden öğrenilebilecek.

2. yedek atamaları ile birlikte 23. dönem pomem alımlarında yedek planlamaları sonlandırıldığı duyuruldu.

Toplamda 42 aday yedek listeden çağırıldı. Diğer personel alımlarından anında haberdar olmak için işin olsa mobil uygulamalarını indirmeyi unutmayın.

İŞİN OLSA

Güncelleme Tarihi: 09 Mayıs 2019, 14:33

İşin Olsa Mobil Uygulamasını Telefonunuza indirerek ve Sosyal Medya üzerinde bizleri takip ederek güncel ilanlardan ve Gelişmelerden ücretsiz haberdar olabilirsiniz.

İşin Olsa Android Uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İşin Olsa İOS uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İnstagram Hesabımızı Buradan Takip Et

Facebook Grubumuza Buradan Katıl

Twitter Hesabımızı Buradan Takip Et

YORUM EKLE