Polis Akademisi 4.Dönem PAEM Duyurusu Yaptı

Polis Akademisi Başkanlığı az önce resmi sitesinde PAEM adaylarını ilgilendiren duyuru yayımladı. İşte Detaylar.

Polis Akademisi 4.Dönem PAEM Duyurusu Yaptı

Polis Akademisi Başkanlığından 17 Aralık 2019 tarihi ile yayımladığı duyuruya göre 4. Dönem PAEM duyurusu yapıldı. Söz konusu duyuruya göre Mezuniyet sıralaması hakkında sonuçlara yer verildi. İşte Detaylar.

Polis Akademisi tarafından gelmiş olan duyuru detaylarına bakıldığında 2018 ve 2019 yılları için mezun olmaya hak kazanan adaylar arasından mezunşyet derecesine yer verildi. Adaylar sıralamasını e-Devlet şifresi ile Polis Akademisi üzerinden sorgulayabilecekler.

POLİS AKADEMİSİNDEN GELEN DUYURU:

2018-2019 Eğitim Öğretim Yılı 4.Dönem İlk Derece Amirlik Eğitimi sonunda mezun olmaya hak kazanan öğrencilerin mezuniyet derece sıralaması yirmidört (24) saat maddi hata itirazı süresi verilerek yayınlanmıştır.

Maddi hata itirazında bulunmak isteyen öğrencilerin 18 Aralık 2019 Çarşamba Saat 12:00 'a kadar , yazılı dilekçelerini Öğrenci Sınav İşlemleri Büro Amirliğine vermeleri gerekmektedir.

Önemle duyurulur.

E devlet kapısından sıralamanızı öğrenmek  için TIKLAYINIZ

Aday İşlemleri Sisteminden Öğrenmek için TIKLAYINIZ

Güncelleme Tarihi: 17 Aralık 2019, 12:38

İşin Olsa Mobil Uygulamasını Telefonunuza indirerek ve Sosyal Medya üzerinde bizleri takip ederek güncel ilanlardan ve Gelişmelerden ücretsiz haberdar olabilirsiniz.

İşin Olsa Android Uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İşin Olsa İOS uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İnstagram Hesabımızı Buradan Takip Et

Facebook Grubumuza Buradan Katıl

Twitter Hesabımızı Buradan Takip Et

YORUM EKLE