24. dönem pomem sınav giriş belgeleri yayınlandı

24. dönem POMEM kapsamında 3 bin kadın polis alımı yapılacağı duyurulmuştu. Söz konusu adayların yaptığı başvuruların sonuçları belli oldu. Önlisans ve lisans düzeyinde 3 bin polis adayı PA'nın internet sitesi üzerinden sınav giriş belgelerinin detaylarını öğrenebilir.

24. dönem pomem sınav giriş belgeleri yayınlandı

24. dönem pomem alımı kapsamında 3 bin kadın polis memurunun göreve başlayacağı duyurulmuştu. 3 bin kişilik kadro için başvuruda bulunan adayların fiziki yeterlilik ve sağlık testi için nerede teste tabii tutulacağını öğreneceği ekran kullanıma açıldı. Adaylar pa.edu.tr internet sitesi üzerinden sınav belgesini teslim alabiliyor. 

Polis Akademisi Başkanlığı'nın internet sitesi üzerinden TC kimlik numarası ya da e-Devlet üzerinden giriş yaparak fiziki yeterlilik  ve sağlık kontrolüne gireceği yeri öğrenebilen adayların fiziki yeterlilik ve sağlık kontrolünü de başarıyla geçmeleri halinde sınav tarihi ve yeri ile ilgili açıklamayı beklemesi gerekiyor.

PARKUR NASIL OLACAK?

24. dönem POMEM parkuru ile ilgili daha önce duyuru yayınlayan PA'nın duyurusu şu şekildeydi:

Resmin tam haline erişmek için tıklayın: https://www.isinolsa.com/images/upload/www.pa.edu.tr_24-donem-pomem-giris-sinavi-fiziki-yeterlilik-sinav-talimati--duyurular.html.png

Güncelleme Tarihi: 16 Mayıs 2019, 17:36

İşin Olsa Mobil Uygulamasını Telefonunuza indirerek ve Sosyal Medya üzerinde bizleri takip ederek güncel ilanlardan ve Gelişmelerden ücretsiz haberdar olabilirsiniz.

İşin Olsa Android Uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İşin Olsa İOS uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İnstagram Hesabımızı Buradan Takip Et

Facebook Grubumuza Buradan Katıl

Twitter Hesabımızı Buradan Takip Et

YORUM EKLE