24. Dönem POMEM 3 Bin Polis Alımı Ön Lisans ve Lisans Sonuçları Açıklandı!

Polis Akademisi Başkanlığı tarafından gelmiş olan duyuruya göre 2019 yılı için 3 bin polis alımı giriş sınavı sonuçları açıkladı. İşte lisans ve Ön Lisans sonuçları.

24. Dönem POMEM 3 Bin Polis Alımı Ön Lisans ve Lisans Sonuçları Açıklandı!

Son dakika haberi Polis Akademisi Başkanlığı tarafından geldi. 12 Eylül 2019 tarihli yayımlanmış olan duyuruya göre Polis Akademisi Başkanlığı 24. Dönem POMEM  bin polis alımı giriş sınavı sonuçları açıklandı. Polis Akademisi Başkanlığı tarafından yapılmış duyuruya göre Lisans mezunu için sonuçlar ve Ön Lisans mezunları için sonuçlar açıklandı.

24.Dönem POMEM Giriş Sınavı sonuçları açıklanmıştır. Adaylara sonuçlar, posta yoluyla veya diğer iletişim araçlarıyla bildirilmeyecek olup, resmi internet sitemiz üzerinden ilan edilen sonuçlar tebligat niteliğindedir. 

Yedek planlamalara ilişkin sonuçlar da resmi internet sitemizde açıklanacak, yedek olarak planlanan adaylara posta yoluyla veya diğer iletişim araçlarıyla herhangi bir bildirimde bulunulmayacaktır. Bu nedenle sınav sonucunda yedek olarak belirlenen adayların yapılacak yedek planlamalar ile ilgili olarak resmi internet sitemizi takip etmeleri gerekmektedir.

Tüm adaylara ilanen duyurulur.

SINAV SONUCUNUZU ÖĞRENMEK İÇİN TIKLAYIN(LİSANS)

SINAV SONUCUNUZU ÖĞRENMEK İÇİN TIKLAYIN(ÖNLİSANS)

Güncelleme Tarihi: 15 Ekim 2020, 13:09
YORUM EKLE