Polis Akademisinden POMEM Duyurusu Geldi! Giriş Sınavı Planlama Sonuçları

Polis Akademisi Başkanlığı tarafından az önce yeni bir duyuru geldi. Duyuruda 26. Dönem POMEM adaylarını ilgilen sonuçlar yer alıyor. İşte yapılan duyuru.

Polis Akademisinden POMEM Duyurusu Geldi! Giriş Sınavı Planlama Sonuçları

Polis Akademisi Başkanlığı az önce yapmış olduğu duyuruya göre 26. Dönem POMEM adaylarını ilgilen sonuçlar açıkladı. Söz konusu duyuruda 26. Dönem POMEM Giriş Sınavı Planlama Sonuçlarının açıklandığı bildirildi. İşte 30 Eylül 2020 tarihi ile Polis Akademisi Başkanlığından gelen duyuru şöyledir.

26. DÖNEM POMEM GİRİŞ SINAVI PLANLAMA SONUÇLARI AÇIKLANDI!

26.Dönem POMEM Giriş Sınavı planlama sonuçları açıklanmıştır. Adaylara sonuçlar, posta yoluyla veya diğer iletişim araçlarıyla bildirilmeyecek olup, resmi internet sitemiz üzerinden ilan edilen sonuçlar tebligat niteliğindedir. 

YEDEK PLANLAMA SONUÇLARI:

Yedek planlamalara ilişkin sonuçlar da resmi internet sitemizde açıklanacak, yedek olarak planlanan adaylara posta yoluyla veya diğer iletişim araçlarıyla herhangi bir bildirimde bulunulmayacaktır. Bu nedenle sınav sonucunda yedek olarak belirlenen adayların yapılacak yedek planlamalar ile ilgili olarak resmi internet sitemizi takip etmeleri gerekmektedir.
Tüm adaylara ilanen duyurulur.

SONUCUNUZU ÖĞRENMEK İÇİN TIKLAYINIZ

YORUM EKLE