Polis Akademisinden POMEM Duyurusu Geldi! 19/1-4.Dönem POMEM

Polis Akademisi Başkanlığı yeni bir duyuru yayımladı. Yapılan POMEM duyurusuna göre Eğitim Sonu Sınav sonuçları açıklanmıştır.

Polis Akademisinden POMEM Duyurusu Geldi! 19/1-4.Dönem POMEM

Polis Akademisi Başkanlığından duyuru geldi. 7 Mayıs 2012 tarihi ile yayımlanmış olan duyuruya göre 2019 yılı POMEM adaylarını ilgilendiren duyuru geldi. Polis Akademisi Başkanlığından gelen duyuruda 9/1-4.Dönem POMEM Eğitim Sonu Sınav Sonuçları açıklanmıştır.

SONUÇLAR AÇIKLANDI!

19/1-4.Dönem Amasya Merzifon Polis Meslek Eğitim Merkezi Müdürlüğünde eğitim-öğretim süresini başarıyla tamamlayıp, 07 Mayıs 2021 tarihinde yapılan polis memurluğu kadrosuna aday memur olarak atanacaklara uygulanan sınav sonuçlarına aşağıdaki linke tıklayarak ulaşabilirsiniz.

SINAV SONUÇLARI ELEKTRONİK ORTAMDA SORGULANACAK?

Adaylar sınav sonuçlarını elektronik ortamda öğreneceklerdir. e-Devlet şifresi ile sonuçlara ulaşabilirsiniz.

SONUÇLAR İÇİN BURAYA TIKLAYINIZ

2021 YILI POMEM POLİS ALIMLARI NE ZAMAN?

Polis Akademisi Başkanlığından beklenen bir diğer duyuruya göre ise yeni polis alımlarıdır. Bu kapsamda 28. Dönem POMEM alımları yıl sonuna doğru yapılması bekleniyor. Peki 28. DÖNEM POMEM e başvuru yapacak adayların beklentileri nelerdir? hangi şartların esnetilmesi gereklidir? Tüm isteklerinizi yorumlarda belirterek istekte bulunabilirsiniz.

YENİ POLİS ALIMI DUYURUSUNDAN HABERDAR OLMAK İÇİN İŞİN OLSA MOBİL UYGULAMASINI İNDİRİNİZ.

İOS Uygulama İçin >>>> BURAYA

Android Uygulama için >>>> BURAYA

YORUM EKLE