Polis Akademisinden 26. Dönem POMEM Duyurusu Geldi! Tarih Belli Oldu!

Polis Akademisi az önce yaptığı duyuruda geçtiğimiz dönem başvuruları alınan Polis Memurluğu için eğitimlerin başladığını belirtti. İşte yapılan duyuru.

Polis Akademisinden 26. Dönem POMEM Duyurusu Geldi! Tarih Belli Oldu!

Polis Akademisi Başkanlığı 27 Haziran 2020 tarihi itibari ile az önce yayımladığı duyuruya göre POMEM eğitimlernin başladığını bildirdi. Bu bağlamda yapılan duyuruda 26. Dönem POMEM adaylarını ilgilendiriyor. Koronavirüs nedeni ile ertelenen eğitimlere Ekim'de başlanacak. İşte Polis AKademisinden gelen duyuru şöyledir.

SONUÇLAR NİSAN'DA AÇIKLANMIŞTI!

Polis Akademisi 26. Dönem POMEM sınav sonuçlarını 30 Nisan 2020 tarihinde adaylarla paylaşmıştı. Sonuçlarını öğrenen adaylar eğitimlerin ne zaman başlayacağını büyük heyecanla merak ederken Polis akademisi fazla bekletmeden tarihi verdi. Ülkemizdeki Koronavirüs nedeni ile uzayan eğitim süresi için artık tarih verildi.

26. DÖNEM POMEM ÖĞRENCİLERİNİN DİKKATİNE

26. Dönem POMEM olarak Polis Meslek Eğitim Merkezi Müdürlüklerine planlaması yapılan adayların eğitimleri 04 Ekim 2020 tarihinde başlayacaktır.  

POLİS AKADEMİSİNDEN GELECEK DİĞER DUYURULAR İÇİN BURAYA TIKLAYARAK SENDE KATIL

EĞİTİM SONUNDA  7 BİN ADAY POLİS MEMURU OLACAK!

Polis Akademisi POMEM eğitimlerini tamamladıktan sonra teşkilata 7 bin polis memuru dahil edecek. Sınavların tamamını başarılı bir şekilde geçen adayların Polis memuru atamaları yapılacak. Bu kapsamda Polis Akademisi 26. Dönem POMEM ilanında da belirttiği gibi Ön Lisans mezunu olarak 1260 Erkek aday ve 140 Kadın aday ve Lisans mezunu olan adaylar için ise 5040 Erkek aday ve 560 kadın aday olmak üzere 7 bin kişi dahil edecek.

Güncelleme Tarihi: 29 Kasım 2020, 11:51
YORUM EKLE