Polis Akademisi POMEM Duyurusu Yaptı! 24. Dönem POMEM Adayları Polis Olarak Atandı!

Polis Akademisi Başkanlığından gelmiş olan duyuruya göre 24. Dönem POMEM adaylarını kapsayan bir duyuru yapıldı. POMEM'leri sevindirecek açıklama şöyledir.

Polis Akademisi POMEM Duyurusu Yaptı! 24. Dönem POMEM Adayları Polis Olarak Atandı!

Polis Akademisi Başkanlığı 27 Mart 2020 tarihli yeni bir duyuru yayımladı. Yayımlanan duyuruya göre POMEM adaylarını kapsayan bir duyuru yayımlandı. Geçtiğimiz yıl yapılmış olan alımlar ve görülen eğitim sonrasında sınavlara katılan adaylar için yapılan duyuru detaylarına göre 24. Dönem POMEM kesin sonuçları açıklanarak POMEM'lerde eğitim görmüş olan Polis Memuru adaylarının girmiş oldukları sınavlar başarılı olarka sonuçlanan adaylar için sonuçlar açıklandı.Sonuçlarda başalırı olan adayların Polis memuru olarak görev yapabilecekler.

POLİS AKADEMİSİNDEN GELEN DUYURU:

24. Dönem POMEM'lerden Mezun Olan Öğrencilerin Dikkatine:

24. Dönem Polis Meslek Eğitim Merkezi Müdürlüklerinde eğitim-öğretim süresini başarıyla tamamlayıp, 24-26 Mart 2020 tarihleri arasında yapıla polis memurluğu kadrosuna aday memur olarak atanacaklara uygulanan sınav sonuçlarına aşağıdaki linke tıklayarak ulaşabilirsiniz.

SONUCUNUZU ÖĞRENMEK İÇİN TIKLAYINIZ

Güncelleme Tarihi: 27 Mart 2020, 09:10
YORUM EKLE
YORUMLAR
Pomemci
Pomemci - 2 yıl Önce

Admin kimse 26.dönemi umursamıyor, ülkemiz zor dönemlerden geçiyor evet lakin 20 bin öğretmen atamasının bile sonuçları açıklanırken 7000 kişinin sonucu açıklanmıyor. Sizden ricam bir haber yapın belki kamuda yankı bulur.

Teşekkürler