Polis Akademisi 25. Dönem POMEM Polis Alımı Eğitim Sonu Sınav Tarihleri

Polis Akademisi Başkanlığı az önce POMEM duyurusu yayımladı. 25. Dönem POMEM sınavları hakkında duyuru geldi. İşte yapılan duyuru.

Polis Akademisi 25. Dönem POMEM Polis Alımı Eğitim Sonu Sınav Tarihleri

Polis Akademisi Başkanlığından POMEM duyurusu geldi.

09 Aralık 2020 tarihi ile gelmiş olan duyuruda 25. Dönem POMEM adaylarını indiriyor. POMEM Polis Alımı için Eğitim Sonu Sınavı duyurusu gelmiş olup sınav tarihleri açıklanmıştır. 25. Dönem POMEM  eğitimlerini başarı ile tamamlayarak mezun olacak öğrencilerin sınavları önümüzdeki haftalarda yapılacak.

EĞİTİM SONU SINAV TARİHLERİ BELLİ OLDU!

Yapılan duyuruya göre 25. Dönem Polis Meslek Eğitim Merkezi Müdürlüklerinde eğitimlerini başarı ile tamamlayarak mezun olacak öğrencilerin sınavları 27 - 28 Aralık 2020 tarihlerinde adayların öğrenim gördükleri POMEM lerde yapılacak.

AKADEMİDEN GELEN DUYURU:

03 Haziran 2015 tarihli ve 29375 Sayılı Resmî Gazetede yayımlanarak yürürlüğe giren “Emniyet Genel Müdürlüğü Kadrolarına Polis Memuru ve Komiser Yardımcısı Rütbelerine Aday Memur Olarak Atanacaklara Uygulanacak Sınav Yönetmeliği” hükümleri gereği, 25. Dönem Polis Meslek Eğitim Merkezi Müdürlüklerinde eğitimlerini başarı ile tamamlayarak mezun olacak öğrencilerin sınavları;
27-28 Aralık 2020 tarihleri arasında öğrenim gördükleri Polis Meslek Eğitim Merkezi Müdürlüklerinde yapılacaktır.
Anılan yönetmeliğin 6’ncı maddesi gereği ilan olunur.

Güncelleme Tarihi: 09 Aralık 2020, 23:03
YORUM EKLE