PA 27. Dönem POMEM Fiziki Yeterlilik Aşaması İçin Sınav Yeri ve Tarihi Açıklandı!

Polis Akademisi Başkanlığından duyuru geldi. Akademi Sosyal medya üzerinden Fiziki yeterlilik Parkuru hakkında duyuru yaptı. İşte sınav tarihi ve yerleri haberde.

PA 27. Dönem POMEM Fiziki Yeterlilik Aşaması İçin Sınav Yeri ve Tarihi Açıklandı!

Polis Akademisi Başkanlığı Fiziki Yeterlilik sınavı için duyuru yayımladı. 27. Dönem POMEM Kapsamında yapılacak Fiziki yeterlilik parkuru için Sınav yerlerini ve tarihlerini açıklayan akademi müjdeyi sosyal medya üzerinden verdi.

FİZİKİ YETERLİLİK AŞAMASI SINAV YERİ VE TARİHLERİ BELLİ OLDU!

Polis Akademisi Başkanlığından Normalleşme süreci kapsamında bir müjde geldi. bayramdan sonra merakla beklenen parkur bilgileri, Sınav yerleri ve tarihleri akademi tarafından açıklandı. Polis Akademisi Başkanlığı resmi Twitter adresi üzerinde yaptığı duyuruya göre 27. Dönem POMEM kapsamında yapılacak Giriş Sınavı Fiziki yeterlilik Aşamasına katılacak adayların Sınav yeri ve tarihlerinin açıklandığını bildirdi.

SINAV YERİ VE TARİHLERİNİ ÖĞRENME:

Polis Akademisi Başkanlığıyayımladığı duyuru ile sınav yeri ve tarihlerinin açıklandığını bildirdi. Adaylar sınav için tarih ve yerlerini sadece Polis Akademisi Başkanlığı resmi İnternet adresi üzerinden öğrenebilecekler.

SINAV YERİ VE TARİHLERİ SORGULAMA İÇİN TIKLA

27. Dönem POMEM Fiziki Yeterlilik ( FYT ) Parkuru Nasıl Olacak? Ne Zaman?

Güncelleme Tarihi: 18 Mayıs 2021, 22:00
YORUM EKLE