EGM 26. Dönem POMEM Sonuçları Açıklandı! Polis Alımı Sonuç Ekranı!

Emniyet Genel Müdürlüğüne polis alımı yapılacak. Polis Akademisi Başkanlığı 26. Dönem POMEM sonuçlarını gece yarısı açıkladı. Sonucu sahur vaktinde öğrenen adaylar şaşkınlığını sosyal medyadan paylaştı. POMEM sonuçları asil ve yedek listesini sonuç sorgulama sayfasından öğrenebilirsiniz.

EGM 26. Dönem POMEM Sonuçları Açıklandı! Polis Alımı Sonuç Ekranı!

İçişleri Bakanlığı Emniyet Genel Müdürlüğüne polis alımı yapılacak. (https://www.pa.edu.tr/) resmi internet sitesi üzerinden son dakika açıklaması geldi. Buna göre Polis Akademisi Başkanlığı 26. Dönem POMEM sonuçları açıkladı. Sonucu sahur vaktinde öğrenen adaylar şaşkınlığını sosyal medyadan paylaştı. 26. dönem POMEM sonuçları, asil ve yedek listesini sonuç sorgulama sayfasından öğrenebilirsiniz.

Polis Akademisi'den yapılan açıklamada sonuçların posta yolu ile ve diğer iletişim araçları ile bildirilmeyeceğini resmi internet sitesi üzerinden yapılan ilanın tebliğ niteliğinde olduğunu duyurdu.

YEDEK ATAMALAR NE ZAMAN YAPILACAK?

Polis Akademisi resmi internet sitesi üzerinden yedek listesinde bulunan adaylara yönelik olarak planlama ve yedek olarak belirlenen adayların sonuçları da bu sayfa üzerinden duyurulacak.

SINAV SONUÇ SORGULAMA EKRANI;

Adayların T.C. ve E-devlet şifresi ile sonuçları öğrenebilecekler. 26. dönem pomem sonucunu öğrenmek için tıklayın: https://www.turkiye.gov.tr/polis-akademisi-polis-akademisi-sinav-sonucu-sorgulama

Güncelleme Tarihi: 27 Haziran 2020, 09:08
YORUM EKLE