28. Dönem POMEM Mülakat Sınavı Giriş Belgeleri ve Tarihleri Açıklandı

Polis Akademisi Başkanlığı 28. Dönem POMEM Sınavına katılacak adayların sınav giriş belgelerini, Sınav yeri ve tarihleri açıkladı.

28. Dönem POMEM Mülakat Sınavı Giriş Belgeleri ve Tarihleri Açıklandı

Polis Akademisinden az önce gelmiş olan polis alımı duyurusuna göre 28. Dönem POMEM mülakat sınavı yerleri belli oldu. Adayların beklediği duyuru az önce geldi ve 28. Dönem POMEM Sınava katılacak adaylari Sınav yerleri ve sınav tarihleri belli oldu. Adaylar Sınav Giriş belgelerine e-Devlet kapısı ile Polis Akademisi Başkanlığı resmi internet adresi üzerinden öğrenebilecekler.

Adaylar Mülakat sınavına yanlarında telefon, ses ve görüntü kayıt cihazları veya bunlar gibi cihazları barındırmaları kesinlikle yasak olacaktır.

Pois Akademisi Başkanlığı 28. Dönem POMEM Mülakat Yerleri Duyurusu:

Akademiden 2 Mart 2022 tarihi ile gelmiş olan duyuruya göre;

28. Dönem POMEM Mülakat Sınavına Katılacak Adayların Sınav Yeri ve Tarihleri Açıklanmıştır

28. Dönem POMEM Giriş Sınavı kapsamında, aday değerlendirme ve seçme sınavı Mülakat Sınavı aşamasına katılacak olan adaylar sınav tarihlerini, T.C. kimlik numaraları ve e-Devlet kapısı şifreleri ile www.pa.edu.tr internet adresinden sorgu yapmak suretiyle öğreneceklerdir. İlan edilen sınav tarihi ve sınav merkezinde adaylar Mülakat Sınavına tabi tutulacaklardır. Ayrıca adaylara posta yolu veya değişik iletişim araçları ile sınav giriş belgesi gönderilmeyecektir. İnternetten yapılan sınav giriş duyurusu tebliğ niteliğindedir.

Adayların, Sınav Merkezine girişte yanlarında cep telefonu, ses ve görüntü kayıt cihazı veya bunlara benzer değişik elektronik eşya bulundurmamaları gerekmektedir.

SINAV GİRİŞ BELGESİ İÇİN TIKLAYINIZ

Güncelleme Tarihi: 02 Mart 2022, 21:38
YORUM EKLE